3 Slaapkamers Appartement te huur Malaga, Spanje
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Deze prachtige villa is de perfecte vlek voor een vlucht aan het Spaanse platteland. Of u om op sommige avonturen van plan bent te gaan of eenvoudig te ontspannen, is het het mooie plaatsen voor uw reis.
Zodra u aankomt, zal u door traditionele het finca-stijl gebouw, met zijn witte muren en rode daktegels worden gecharmeerd. Binnen, zult u houten plafondstralen en rustiek meubilair vinden dat tot het welkom heten, comfortabele atmosfeer leidt. Op koele avonden kunt u de brand omhoog aansteken en toasty met een glas van Rioja worden. En, als u tijdens de warmere maanden bezoekt, bent u echt bedorven met de fabelachtige openluchtruimte. De vlotter in het zwembad, droogt dan weg op een zonlanterfanter en tankt met een heerlijke maaltijd? perfectie in de open lucht bij.
Van hier, kunt u Andalusia overweldigende landschappen uw fiets te voet of op gemakkelijk onderzoeken. De stad van Gr Borge is rond tien minuten weg door auto, en is een prachtig voorbeeld van de lokale architectuur, met zijn mooie vergoelijkte gebouwen. En, als u zich een dagtocht voorstelt, kunt u aan Malaga neer drijven om wat tijd aan het zandige strand ? door te brengen van de stad het weg een ruwweg uur is.
* Terwijl er hier geen bureauruimte is, kan de eettafel omhoog als laptop-vriendschappelijke werkruimte verdubbelen indien nodig
* U zult een auto nodig hebben rond ? te krijgen daar bent ruimte om bij het huis te parkeren
* Het huis is op het parterre zonder lifttoegang
* De villa kan via een concrete steeg, behalve de laatste sectie van 300m worden betreden die een morsende weg is
* Het huis is 1.5km aan de meest dichtbijgelegen stad van Gr Borge en is vrij ver in de heuvels van de provincie van Malaga
* Uw gastheer verstrekt vriendelijk een baby hoge stoel ? het bezit voor jongere kinderen volledig afgeschermd en geschikt is
* De pool wordt gepast met een filtratiesysteem met zoute chlorinator plus zout
Airconditioning
Barbecue
Mixer
Koffiezetapparaat
Wieg/Voederbak
Afwasmachine
Geschermd Bezit
Open haard
Vrij Parkeren op Gebouw
Koelkast
Tuin
Hoge Stoel
Keuken
Keukengerei
Laptop Vriendschappelijke Werkruimte
Microgolf
Klamboe
Openlucht Pool
Openlucht Plaatsing
Oven
Beschikbare parkeren
Terras/Terras
De Machine van de Koffie van de peul
Privé Parkeren
Privé Pool
Satelliet/Kabeltelevisie
Fornuis
Zwembad
Broodrooster
TV
Wasmachine
WiFi