4 Slaapkamers Appartement te huur Almeria, Spanje
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Zeevaart in wit en blauw, dit single-level huis op de rand van Adra aanbiedingen één van de meest adembenemende meningen over het Middellandse-Zeegebied. Wij wedden u die in de ontspannen ruimte kunt uit reeds zien, in sunloungers met een paar overmaatse zonnebril dankzij een recente reis in Adra of Almeria ? allebei zonnebaden onder een uur weg. De misstap in de pool voor spelen van schouderoorlogen of het marcopolo en dineert in de open lucht bij de prachtig betegelde lijst na een snelle lunchtijdbarbecue.
De ochtenden van overpeinzing kunnen onder wijnstok-behandelde pergolapoolside worden doorgebracht of het hoofd ziet op uit uit om van uw koffie op de portiek te genieten. Na ontbijt zou u de vriendschappelijke concurrentie van lijstvoetbal ? daar zich zelfs kunnen voorstellen die als u ? aangaande niet het aflezen of het sluimeren in de hangmat is.
Ontsteek een brand in de verklaringsopen haard en breng avonden door die raadsspelen spelen of raadsels met de vlammen bouwen die op de achtergrond dansen. Onderzoek de stranden langs de kust en trek ?t verlof zonder enkele wijnmakerijen van het gebied aan te onderzoeken.
* De toegang tot dit huis is mogelijk via een 250 spoor van het MTvuil, dat het bezit aan weg n-340 verbindt. Deze weg leidt u tot de kust en de steden van Pozuelo en La Rabita. Wij adviseren hurend een auto om de meesten uit uw verblijf te krijgen - daar ?s vrij parkeren hier
* Hoewel er hier geen specifiek bureau is, verdubbelt de eettafel omhoog als laptop-vriendschappelijke werkruimte
* Wij denken de keuken voor lichtere beten dan grote maaltijd beter geschikt is
* Het zwembad is niet geschermd, zodat zullen de kinderen moeten op elk moment worden gecontroleerd
* Dit huis loopt op zonne-energie
* Dit huis heeft geen airconditioning maar is uitgerust met ventilators
* Dit huis keurt geen gasten onder de leeftijd van 30 goed
Barbecue
De Handdoeken van het strand/van de Pool
Mixer
De Spelen van de raad
Koffiezetapparaat
Drogend Rek
Ventilator
Geschermd Bezit
Open haard
Diepvriezer
Koelkast
Ijzer
Strijkplank
Keuken
Keukengerei
Microgolf
Openlucht Plaatsing
Oven
Beschikbare parkeren
Terras/Terras
Privé Parkeren
Privé Pool
Satelliet/Kabeltelevisie
Fornuis
De Lanterfanters/de Ligstoelen van de zon
Zwembad
Broodrooster
TV
Wasmachine
WiFi