5 Slaapkamers Appartement te huur Granada, Spanje
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Als u een reis aan de majestueuze stad van Granada plant, dan is deze flat een grote plaats om huis tijdens uw verblijf te roepen. Gevestigd op één van de beroemdste straten in de stad, is Calle Recogidas, het de perfecte gateway aan het $ce-andalusisch kapitaal.
De flat wordt gevestigd in de bouw daterend terug naar de jaren '40, die sindsdien volgens de hoogste norm is vernieuwd. Open de voordeur, en u zult een rustige gang met origineel metselwerk om vinden te bewonderen. De woonkamer is een comfortabele plaats terug te schoppen en met een glas van Rioja te ontspannen. En, de elegante eetkamer is een grote ruimte waar u een heerlijk huis-gekookt feest in stijl kunt omhoog dienen.
Magische Alhambra is binnen het lopen afstand, of u kunt hop op de bus daar nog sneller aankomen. Foodies zal in hemel zijn, met een waaier van heerlijke restaurants samen met elegante wijnbars te proberen die lokale wijnoogsten dienen. En, als u actief voelt, kunt u de Siërra Nevada, een ruwe bergketen enkel voorbij de stad onderzoeken.
* Terwijl er hier geen bureauruimte is, kan de eettafel omhoog als laptop-vriendschappelijke werkruimte verdubbelen indien nodig
* U zult uw gastheer een paar dagen vóór aankomst moeten re contacteren om controle te organiseren
Airconditioning
Balkon
Centrale verwarming
Wieg/Voederbak
Afwasmachine
Diepvriezer
Koelkast
Droogkap
Hoge Stoel
Ijzer
Strijkplank
Keuken
Keukengerei
Laptop Vriendschappelijke Werkruimte
De Toegang van de lift
Microgolf
Oven
Fornuis
TV
Wasmachine
Wi-fi