2 Slaapkamers Appartement te huur Madrid, Spanje
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Mengend Saharan tonen met meubilair Madrilenian, is deze artfully-ontworpen flat in het hart van het originele gebied Almargo volkomen geschikt voor die na een warme en het welkom heten stadsstootkussen. Binnen, ontmoet een neutrale, het kalmeren kleurenpalet rotandecor houdt dingen comfortabel, terwijl de open-plan leefruimte en het privé terras tot een heldere en luchtige plaats leiden met gasten uit te hangen.
De dagen beginnen met een espresso uit op het terras, overziend het drukke buurtvierkant, alvorens aan een toegeeflijk schuimbad in de Jacuzzi te behandelen. Na een ontspannend begin, verzamel neer de groep rond het L-vormige bank-stijl ontbijthoekje of plof in het modieuze het leven gebied en werkt de de toeristenreisroute uit van de dag. Het hoofd aan de elegante straten hieronder voor een beet om bij traditionele tapas te eten verspert, alvorens de korte gang aan het Plein DE España te nemen, Puerta DE Alcalá en Palacio Echt DE Madrid.
* Al bed linens en handdoeken worden verstrekt door uw gastheer
* Er is slechts airconditioning in sommige ruimten
* Wegens de plaats, zou wat stadslawaai moeten worden verwacht de lichte dwarsbalken ? oordopjes enkel desgevallend zouden kunnen willen brengen
* Daar ? s een specifiek bureau in de woonkamer voor die die van huis werken
* De ingang aan deze flat wordt gedeeld met de andere ingezetenen van het gebouw
* Aangezien er hier geen parkeren ter plaatse is, adviseren wij verlatend de auto thuis en onderzoekend de stad door voet, openbaar vervoer of taxi
* De flat is niet geschikt voor zuigelingen onder 2 jaar oud
Airconditioning
Balkon
Bureau
Afwasmachine
De Machine van de espresso
Open haard
Diepvriezer
Koelkast
Droogkap
Ijzer
Jacuzzi
Keukengerei
De Toegang van de lift
Microgolf
Oven
Toegestane huisdieren
TV
WiFi
Werkplaats