2 Slaapkamers Appartement te huur Deal, England
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Weg geplooid op een stille weg, heet dit verrukkelijke plattelandshuisje een kleine familie of een groep vrienden welkom om het kust leven te omhelzen. De eigenaars hebben zorgvuldig dit huis ontworpen om inspiratie van zijn omgeving te nemen zonder wordt overdreven. De zandige houten tonen, de aanrakingen van azuurblauw blauw, en de heldere witte muren mengen samen om tot een kustheiligdom te leiden. Het wordt ook ingepakt met charme en karakter, van de gewelfde plafonds aan de eenvoudige keuken ? u onmiddellijk bij gemak met zijn kalmerend decor zult voelen.
Wij houden van het nadenkende binnenland van dit huis, maar het is het verrukkelijke dakterras dat onze harten wordt gestolen. De vergoelijkte muren en de ligstoelen zouden niet kunnen zijn wat u van een Engelse ontsnapping verwacht, maar dit is de kust na allen.
Dit plattelandshuisje wordt zo geplooid weg op een mooie stille weg die u zou kunnen vergeten u enkel stappen vanaf de zoemende promenade van de Overeenkomst bent. Het is gemakkelijk om artsy vibe van deze zoemende stad ? te omhelzen neemt gangen langs de pijler, onderzoekt de ambachtwinkels, opneemt lokale goederen in delis, en geniet van een ambachtbier in de bars. De overeenkomst is prachtig, maar dit charmante deel van Kent heeft partijen om ? de kuststeden van Walmer aan te bieden en Kingsdown is binnen gemakkelijk bereik en de historische stad van Canterbury is het bezoek de moeite waard, zoals de Sandwich is.
Nochtans brengt u uw dagen door, zult u houden van volgend naar huis aan uw quaint plattelandshuisje. Of u laatste van de omhoog zon doorweekt en van een barbecue op het terras geniet, plooiend in familiemaaltijd rond de eettafel, of inhalend op uw boek op de pluchebank, is het gemakkelijk om deze warme ruimte te maken als huis voelen.
* Het vrije op-straatparkeren is beschikbaar op de naburige straten
* Uw gastheer kan een wieg en een hoge stoel kostenloos op verzoek verstrekken
* Te merken gelieve op dat er geen TV bij dit huis is
* Het dakterras wordt betreden via een wenteltrap van de binnenplaats
* Om brandveiligheidsredenen, zijn de kaarsen belemmerd bij dit huis
* Gelieve ben bedachtzaam van uw buren en lawaai tussen 11pm en 9am tot een minimum te beperken
Barbecue
Centrale verwarming
Vriendschappelijk kind
Wieg/Voederbak
Binnenplaats
Afwasmachine
Koelkast
Droogkap
Hoge Stoel
Ijzer
Strijkplank
Ketel
Keuken
Keukengerei
Microgolf
Openlucht Plaatsing
Oven
Beschikbare parkeren
Toegestane huisdieren
Het Terras van het dak
Fornuis
De Lanterfanters/de Ligstoelen van de zon
Broodrooster
Wasmachine
WiFi