4 Slaapkamers Huizen-Villa te huur Lefkas, Griekenland
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Uit uitgespreid meer dan drie niveaus, verblindt deze vlekkelooze heuveltopvilla gasten met ontzagwekkende meningen door vloer-aan-plafond vensters over het nabijgelegen dorp van Kariotes en het vasteland.
Een luxueuze open lay-out op het middenniveau verstrekt verscheidene vlekken voor uw groep, met overvloed van ruimte samen uit te hangen om een hoek aan zich te eisen. Stap door de schuifdeuren voor naadloze toegang tot het poolsideterras en de openluchtplaatsingsgebieden, waar u welkom om onder duidelijke blauwe hemelen bent te zonnebaden of in de schaduw te treuzelen als de hitte van de dag een weinig teveel bewijst.
De groepen paren zullen de privacy van de vier slaapkamers waarderen. Een enorme Engels-reeks guestroom neemt het volledige hoogste niveau van het huis op en biedt een spectaculair panorama, met twee extra kingsize die slaapkamers aan over de midden en lagere niveaus van het huis worden geplaatst. Tot slot kunnen een vierde ruimte en een afzonderlijk bankbed in een met alle accomodatie studio worden gevonden.
Die verleid om deze splendidly afgezonderde vlek te verlaten zullen met glasheldere overzees, afgezonderde inhammen en dramatische witte klippen langs de kust worden beloond. Ondertussen, kenmerken het adembenemende bos, de opwindende stijgingen en de authentieke dorpen het onbeschadigde binnenland van het eiland.
Dichtbij, zijn de labyrint-als straten van Lefkada goed waard het onderzoeken. U kunt gemakkelijk terwijl weg een middag en een avond doorlezend zijn charmante boutiques, genietend van een drank die zijn jacht-gevoerde jachthaven overzien, en in zijn traditionele tavernas dineren.
* Gezien zijn plaats, is een auto een noodzaak ? daar is ruim parkeren ter plaatse
* De vierde slaapkamer is gesitueerd in een afzonderlijke bijlage
* De villa kan tot acht volwassenen aanpassen en twee kinderen ? bij capaciteit, zullen twee kinderen op een bankbed in de bijlage slapen
* De tweede en derde slaapkamers kunnen opstelling of met koningsgrootte of tweelingen zijn
* De derde slaapkamerdubbelen omhoog als speelkamer, met zijn opstelling van de huisbioskoop, de spelen troosten, speler DVD en raadsspelen
* De kind-vriendschappelijke belevingswaarde zoals een wieg en highchair is op verzoek beschikbaar
* De ingang van het huis is privé
* Een openluchtgymnastiek is beschikbaar voor gasten
* Er zijn twee twee hondhuizen binnen een geschermd gebied hier ? laat uw gastheer weten of plant u bij het brengen van uw bontvrienden
Airconditioning
Balkon
Barbecue
Badjassen
Badkuip
De Handdoeken van het strand/van de Pool
Mixer
De Spelen van de raad
Centrale verwarming
Vriendschappelijk kind
Koffiezetapparaat
Het koken Hoofdzaak
Wieg/Voederbak
Binnenplaats
Bureau
Afwasmachine
Droger
Bibliotheek DVD
Speler DVD
Extra Hoofdkussens en Dekens
Geschermde Tuin
Geschermd Bezit
Brandblusapparaat
Open haard
De Uitrusting van de eerste hulp
Diepvriezer
Koelkast
De Console van spelen
De Zaal van spelen
Tuin
Gymnastiek
Droogkap
Hangers
De Tuin van het kruid
Hoge Stoel
De Opstelling van de Bioskoop van het huis
Ijzer
Strijkplank
Juicer
Ketel
Keuken
Keukengerei
Laptop Vriendschappelijke Werkruimte
Bibliotheek van Boeken
Het Beddegoed van de luxe
Toiletries van de luxe
Microgolf
Netflix
Openlucht Pool
Openlucht Plaatsing
Openlucht Douche
Oven
Beschikbaar parkeren
Parkeren op Gebouw
Terras/Terras
Toegestane huisdieren
Playstation
De Machine van de Koffie van de peul
Privé Droger
Privé Ingang
Privé Parkeren
Privé Pool
Privé Wasmachine
PS
De Douche van de regen
Brandkast
De Poorten van de veiligheid
Veiligheidssysteem
Slimme TV
Correct Systeem
Fornuis
De stromende Diensten
De Lanterfanters/de Ligstoelen van de zon
De Paraplu's van de zon
Zwembad
Broodrooster
TV
Stofzuiger
Wasmachine
Het welkom belemmert
Wi-fi
De Koeler van de wijn