3 Slaapkamers Appartement te huur Crete, Griekenland
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Deze mooie villa in Frangokástello couldn ? t wordt veel dichter aan de oceaan als het probeerde. Gelukkig genesteld op de kustlijn van zuidelijk Kreta, schept het overweldigende beeld-prentbriefkaar uitzicht van praktisch elk standpunt op en met het Libische overzees zo dicht, van het ogenblik u u aankomt kan kalmte en volledige kalmtewas over u voelen.
Binnen, is het huis schoon en eigentijds. De badkamerss zijn verwant aan welk u ? D in een kuuroord vindt, met de Engels-reeks aan de belangrijkste die slaapkamer in de ruimte zelf wordt gesitueerd. Wij houden van de moderne keuken, volledig met een watervaleiland voor een kleine aanraking van luxe. Dit is enkel de vlek voor gehouden van degenen zich met een glas wijn te verzamelen, terwijl de benoemde kok voor de avond met hun culinaire vaardigheden in de keuken pronkt.
De stap op het terras en uw ogen kan ?t hulp maar aan de mening ? het ? s het fascineren getrokken. In de ochtenden, verwarmt het beeld zelf met een verwarmende die kop van koffie, op de zonlanterfanter als Griekse stralen wordt geregeld uw huid, enkel luisterend aan het zachte broodje van de golven. Er aren ? t veel meer vreedzame manieren om uw dag te beginnen. Wanneer het ?s tijd om, in enkel een paar stappen te onderzoeken u van de zandige isolatie van strand kan genieten Laki of als u ? D aan onderneming verder ver weg verkiest, moet het hoofd aan Frangokástello om zijn geschiedenis ? met een bezoek aan een lokale herberg voor een heerlijke vlek van lunch a omhoog te doorweken.
* wegens de plaats van dit huis, adviseren wij hurend een auto om de meesten uit uw verblijf ? te krijgen er privé parkeren hier voor maximaal vier auto's is
* Voor die met verminderde mobiliteit, zijn er een hier een benedenverdiepingsslaapkamer en badkamers (dit huis is allen op één niveau)
* De belangrijkste slaapkamer heeft een Engels-reeks, met de badkamers in de slaapkamer zelf
* Hoewel er hier geen specifiek bureau is, verdubbelt de eettafel omhoog als laptop-vriendschappelijke werkruimte
* Het zwembad is niet geschermd, zodat zullen de kinderen moeten op elk moment worden gecontroleerd
* Er is weg een minimarkt in het nabijgelegen dorp van Skaloti, rond 2km van de villa, en supermarkten, restaurants enz. in Frangokástello, 5km
Toegang tot Strand
Airconditioning
Vriendschappelijk kind
Koffiezetapparaat
Het koken Hoofdzaak
Afwasmachine
Speler DVD
Diepvriezer
Koelkast
Tuin
Droogkap
Ijzer
Ketel
Keuken
Keukengerei
Laptop Vriendschappelijke Werkruimte
Microgolf
Openlucht Pool
Openlucht Plaatsing
Oven
Beschikbare parkeren
Terras/Terras
Privé Ingang
Privé Parkeren
Privé Pool
Privé Wasmachine
De Douche van de regen
Satelliet/Kabeltelevisie
Single-Level Huis
Fornuis
De Lanterfanters/de Ligstoelen van de zon
De Paraplu's van de zon
Zwembad
De Controle van de temperatuur
Broodrooster
TV
Wasmachine
Wi-fi