6 Slaapkamers Appartement te huur Istanbul, Turkije
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Beslagen met minaretten en moskeekoepels die boven Bosphorus toenemen, is de horizon van Istanboel het materiaal van prentbriefkaaren en pagina-a-dag kalenders. Vlek wereldberoemde Hagia Sofia en Blauwe Moskee van over het water bij deze reusachtige flat met drie dakterrassen om te kiezen van. Het is in Galata, een buurt beroemd voor zijn oude Venetiaanse toren die meningen over de gehele stad aanbieden. De tram kan u in Sultanahmet voor de oude gezichten van de stad in rond tien minuten zien en het foodietoevluchtsoord van Taksim is weg een korte gang.
Het huis zelf bestaat uit drie flats met hun eigen keukens, woonkamers en ingangen voor een weinig extra privacy. Drie dakterrassen hebben verreikende stadsmeningen over de schuifelende daken van Galata en over Bosphorus aan iconische Hagia Sofia. Er zijn gebieden om buiten te dineren, banken voor het ontspannen met een Turkse thee en een barbecue als u aan de lam-rook geur van de huizen van Istanboel kebab in het gebied wilt toevoegen.
Binnen, ontmoet de moderne toestand traditie en wij houden van de woonkamer op de hoogste vloer met zijn pakhuis-stijl vensters die met de mening pronken. Dit is de perfecte vlek voor de groep om zich als zonreeksen te verzamelen en te dineren. Die gelukkig genoeg om de belangrijkste slaapkamer in zakken te doen kan van post-bezienswaardigheden bezoekt genieten doorweekt in de ton van de Jacuzzi met een cityscape panorama.
* Deze flat wordt uitgespreid over drie vloeren op de vierde, 5de en 6de niveau van het gebouw - er is lifttoegang tot elke vloer
* Ontworpen als drie afzonderlijke flats, heeft elke vloer zijn eigen het leven gebied en keuken - het is perfect voor toegevoegde privacy
* De ton van de Jacuzzi is open aan het belangrijkste slaapkamer en het leven gebied
* Uw gastheer voorziet een welkome doos van water, vruchtesap en snacks
* Uw gastheer kan een wieg, een hoog stoel en een babybad op verzoek verstrekken
* U zult hier geen auto nodig hebben - er zijn weg openbaar vervoeropties een korte gang
* Indien nodig, kunnen de vele eettafels als laptop-vriendschappelijke werkruimten verdubbelen
Airconditioning
Het Bad van de baby
Balkon
Barbecue
Badkuip
De Zonneblinden van de elektriciteitspanne
De Maker van het brood
De Detector van de Koolmonoxide
Centrale verwarming
Vriendschappelijk kind
Koffiezetapparaat
Wieg/Voederbak
Afwasmachine
Droger
Drogend Rek
Extra Hoofdkussens en Dekens
Brandblusapparaat
De Uitrusting van de eerste hulp
Diepvriezer
Koelkast
Droogkap
Hangers
Hoge Stoel
Hete Ton
Ijzer
Jacuzzi
Ketel
Keuken
Keukengerei
Laptop Vriendschappelijke Werkruimte
De Toegang van de lift
Microgolf
Klamboe
Openlucht Plaatsing
Oven
Betaald Parkeren
Beschikbare parkeren
Het Terras van het dak
Satelliet/Kabeltelevisie
Sauna
Zelf - controle - in/Controle
De Detector van de rook
Fornuis
Broodrooster
Toiletries
TV
Wasmachine
Het welkom belemmert
WiFi