4 Slaapkamers Appartement te huur Ragusa, Italië
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Genesteld in het platteland Modica, verstrekt deze elegante terracotta-gestemde villa een idyllische basis voor families en vrienden die naar een landelijke Siciliaanse terugtocht streven. U zult vinden het enkel buiten de mooie Barokke stad van Scicli ? de middag doorbrengt die de indrukwekkende en overladen architectuur bewonderen en de lokale keuken in een authentiek restaurant bemonsteren.
Tijdens de lange de zomerdagen, kunt u terwijl weg de uren zich uit op de poolsidelanterfanters met een boek uitrekten of maakt het grootste deel van de fonkelende pool. Wij houden van zijn freeformvorm en gestenigde grens die langzaam in diepere diepten ? drapeert het als u ? aangaande het bezoeken met jonge kinderen perfect is. Wanneer de zon daalt, steek omhoog de barbecue in brand en geniet van een feest in de open lucht van auberginecaponata, geroosterde rode garnalen en artisjokken ? de openluchteettafel die door palmen wordt omringd tot het perfecte plaatsen leidt.
Binnen, het huis modern en modieus met kernachtige witte muren, zachte blauwe accenten en botanische installaties ? het ? s een zalige ruimte is om zich na een dag in de zon af te wikkelen. Wij houden in het bijzonder van de eigentijdse keuken ? waarom een cheeseboard van de bekende kazen van Ragusa omhoog niet ranselen ? s met een glas van Nero D ? Avola te delen?
* Er zijn ground-floor slaapkamers en badkamerss hier voor die met beperkte mobiliteit
* Slaapkamers drie vier hebben terugtrekken zich voortrollen bedden ? de andere twee slaapkamers enige matrassen hebben die samen worden geduwd om tweepersoonsbedden te creëren
* Uw gastheer kan een wieg en een hoge stoel kostenloos op verzoek verstrekken
* Het zwembad is slechts beschikbaar voor gebruik tussen 1 April en 31 Oktober ? het niet ingeperkt is, zodat zullen de kinderen moeten worden gecontroleerd
* Uw gastheer zal u van een welkom pak voorzien
* wegens de plaats van dit huis, adviseren wij hurend een auto om de meesten uit uw verblijf ? te krijgen er beschikbare hier parkeren zijn
* De dichtste supermarkt is weg 2km en het dichtste strand is 18km
* De goed-gedragen huisdieren zijn welkom om zich bij u tijdens uw verblijf aan te sluiten
Airconditioning
Barbecue
Badkuip
De Speler van Blu Ray
Vriendschappelijk kind
Koffiezetapparaat
Wieg/Voederbak
Afwasmachine
Geschermd Bezit
Foosball/de Voetbal van de Lijst
Vrij Parkeren op Gebouw
Diepvriezer
Koelkast
Tuin
Droogkap
Het verwarmde Spoor van de Handdoek
Hoge Stoel
Ijzer
Strijkplank
Ketel
Keuken
Keukengerei
Laptop Vriendschappelijke Werkruimte
Microgolf
Openlucht Pool
Openlucht Plaatsing
Openlucht Douche
Oven
Beschikbare parkeren
Terras/Terras
Toegestane huisdieren
Privé Ingang
Privé Pool
Privé Wasmachine
Fornuis
De Lanterfanters/de Ligstoelen van de zon
De Paraplu's van de zon
Zwembad
Werpt
Broodrooster
TV
Wasmachine
Het welkom belemmert
Wi-fi