2 Slaapkamers Appartement te huur Windsor, England
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Als u ? ve ooit benieuwd was wat het als volgende deur aan een lid van het koningshuis zou moeten leven, zou deze plaats de antwoorden kunnen hebben. Gesitueerd enkel een paar meter van iconisch Kasteel Windsor, is deze eenvoudige maar modieuze flat een grote basis voor die die dicht en persoonlijk met Britse die royalty kijken op te staan, enkel rond de hoek van het recente historische het weekendhuis van de Koningin ? s wordt geplooid.
Wandel onderaan cobbled straat en vinden zich van aangezicht tot aangezicht met het oudste bezette kasteel in de wereld, dan vertrekken voor een ontspannende die wandeling langs de rivier door een vlek van venster wordt gevolgd winkelend in de boutiqueopslag van Windsor ? s. Dan, toen u ? ve uw vulling van ongeveer het zijn uit en had, kom naar huis aan uw schitterende flat, waar de met panelen beklede muren en de zachte, houten tonen u gevoel zullen maken alsof u ? ve in uw zeer eigen koninklijke woonplaats stapte.
Deze plaats heeft alles u binnen voor een ontspannende avond, zo waarom het grootste deel niet maken nodig hebt? Stel me in werking een kalmerend schuimbad en wikkel me in de standalone ton af of glijd in uw meest comfiest kleren uit en haal op uw favoriete shows in in de comfortabele woonkamer. Wij trekken ? t op de hoogte zijn aan van u, maar wij hebben een het heimelijk nemen verdenkingsKoning Charles zullen doen precies de zelfde dings volgende deur.
* Dit huis wordt gevestigd op het parterre zonder lift
* Daar ?s vrij parkeren voor één auto hier
* U zult tot de flat door auto tussen 10am en geen middag op Dinsdagen, Donderdagen en Zaterdagen kunnen toegang hebben wanneer het Veranderen van de Wacht plaatsvindt
* Dit huis is in een centrale vlek, zodat moet het lawaai worden verwacht de lichte dwarsbalken ? oordopjes kunnen willen inpakken
* Hoewel er geen specifiek bureau is, verdubbelt de eettafel omhoog als laptop-vriendschappelijke werkruimte
* U zult uw eigen toiletries met u moeten brengen om tijdens uw verblijf te gebruiken
Badkuip
De Detector van de Koolmonoxide
Centrale verwarming
Vriendschappelijk kind
Koffiezetapparaat
Het koken Hoofdzaak
Afwasmachine
Ventilator
Vrij Parkeren
Vrij Parkeren op Gebouw
Koelkast
Droogkap
Hangers
Ijzer
Strijkplank
Ketel
Keuken
Keukengerei
Laptop Vriendschappelijke Werkruimte
Microgolf
Oven
Beschikbare parkeren
Single-Level Huis
De Detector van de rook
Fornuis
De stromende Diensten
Werpt
Broodrooster
TV
Wasmachine
Wi-fi