6 Slaapkamers Appartement te huur Madeira, Portugal
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Lepel omhoog alle twaalf van uw favoriete mensen en stapel in dit showstopper van een flatgebouw vastgesteld recht in het afstraffingshart van Funchal en enkel een korte wipschakelaar van de strandboulevard.
Vroeger is de fabriek van het stads? s borduurwerk, het gebouw deskundig reimagined in zes onafhankelijke flats geweest. Terwijl een indrukwekkende geschilderde muurschildering en de nieuwsgierigheidsvitrines aan dit huis ? s voorbij neigen, overal waar anders is bijgewerkt om zuiver modern comfort aan te bieden. Elke kernachtige en eigentijdse flat biedt het verleiden slaapkamers, zonnige het leven gebieden en gladde keukenruimten, met sommige ruimten aan die privé zonnige terrassen voor ochtendkoffie en verplichte pastéis DE Nata aanbieden.
Maar het ? s boven op het gedeelde panoramische dakterras met een indrukwekkende openluchtkeuken waar wij u ? ll denken besteedt het grootste deel van uw onderbreking. Met vegende meningen van de het stads? s horizon en overzees, het ? s een het inspireren vlek om sundowners Poncha en privé avondavondmaal (de nabijgelegen beroemde Markt van Landbouwers zal ?, Mercado Dos Lavradores, in handig komen om levering op te nemen) te smaken. Of, als u ? D eerder uit eet, zijn er hopen van authentieke restaurants om van in het stads? s historische centrum, Zona Velha, enkel ogenblikken weg te kiezen. Dan de nacht stromend met houd wat goede ouderwetse levende muziek in de Fado bars ?? er is geen fijnere manier om het hart en de ziel van deze stad te vangen.
* Dit huis wordt samengesteld uit drie scheidt met alle accomodatie flats
* Het parkeren in Funchal kan netelig zijn, zodat adviseren wij houdend aan het gemakkelijk toegankelijke openbare vervoer waar mogelijk te voet is ? hoewel wij de beste manier denken om de stad te zien
* Het flatgebouw wordt opgesteld meer dan drie vloeren zonder interne lift
* Daar ? s een communale wasserijruimte naast het gedeelde dakterras
* Uw gastheer kan een wieg, een hoog stoel en een babybad kostenloos op verzoek verstrekken
* De veranderingen van de handdoek kunnen op verzoek worden geschikt
* Dit huis is in een centrale vlek, zodat moet wat lawaai worden verwacht de lichte dwarsbalken ? oordopjes kunnen willen inpakken
* U ? ll vindt hieronder een supermarkt enkel om hoofdzaak op te nemen
* de controle van 24 uur is beschikbaar
Airconditioning
Het Bad van de baby
Balkon
Mixer
Centrale verwarming
Vriendschappelijk kind
Koffiezetapparaat
Wieg/Voederbak
Afwasmachine
Droger
Brandblusapparaat
De Uitrusting van de eerste hulp
Diepvriezer
Koelkast
Droogkap
Hangers
Hoge Stoel
Ijzer
Ketel
Keuken
Laptop Vriendschappelijke Werkruimte
Microgolf
Openlucht Keuken
Openlucht Plaatsing
Oven
Terras/Terras
De Machine van de Koffie van de peul
De Douche van de regen
Satelliet/Kabeltelevisie
Zelf - controle - in/Controle
Gedeelde Droger
Gedeelde Wasmachine
De Detector van de rook
Fornuis
Broodrooster
TV
Wasmachine
Wi-fi