3 Slaapkamers Appartement te huur Pollenca, Spanje
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
In dit vreedzame stekkie, gelooft u wouldn ? t u een twee-minieme gang van het belangrijkste vierkant van Pollenca was. Weg geplooid in een privé straat, is dit huis niets plotseling van een modieus heiligdom, met onmogelijk elegant meubilair, een verwarmde duikpool, en een schitterend dakterras.
Binnen, daar ? s een prachtige mengeling van eenvoudige, traditionele aanrakingen en rijkdom. Voel als royalty terwijl ook het voelen volledig thuis wanneer u ? aangaande het dalen in de bank naast de open haard op koelere avonden of het doen leunen in de standalone ton na een dag van het onderzoeken van Mallorca. Zelfs zijn de slaapkamers zorgvuldig verfraaid om de klassieke charme van Pollenca te weergalmen.
Het binnenland is schitterend, maar wij hebben zonder twijfel u ? ll door in openlucht worden gefascineerd. De binnenplaats van de steenbaksteen belooft volledige privacy ? uw eigen rustige ruimte om de zon omhoog te doorweken en een onderdompeling in de pool te nemen. Wanneer de zon begint te plaatsen, is de plaats om te zijn uw dakterras, met terracotta-roofed een spectaculaire berg achtergrond en een panorama van huizen.
Met de schitterende mening, de sangria ter beschikking, en de barbecue die, hebt u ? ll totale zaligheid gevonden weg sissen. Maar zijnd in het centrum van Pollenca, hebt u overvloed van lokale vlekken een steen ? s wegwerp. Onderzoek de keistraten en de kleine tapasrestaurants, en laat me in liefde met magisch van Mallorca vallen.
* Er is dichtbij onbeperkt vrij parkeren ter plaatse maar dit is een centrale plaats zodat is een auto niet noodzakelijk
* TV heeft kanalen in het Engels en het Duits
* Hoewel er hier geen specifiek bureau is, omhoog verdubbelt de eettafel aangezien een laptop-vriendschappelijke werkruimte ? vier afzonderlijke routers super-fast wifi verstrekt
* Dit huis is niet geschikt want kinderen onder 8 jaar oude ? er ook steile stappen zijn die niet geschikt voor die met verminderde mobiliteit zijn
* Uw past geen groepen mensen van onder 18 aan
* Er is hier een openlucht koud-waterdouche
Airconditioning
Barbecue
Badkuip
De Detector van de Koolmonoxide
Wieg/Voederbak
Binnenplaats
Afwasmachine
Droger
Speler DVD
Brandblusapparaat
Open haard
De Uitrusting van de eerste hulp
Koelkast
Hangers
Verwarmde Pool
Ijzer
Ketel
Keukengerei
Laptop Vriendschappelijke Werkruimte
Microgolf
Openlucht Plaatsing
Openlucht Douche
Oven
Beschikbare parkeren
Parkeren op Straat
Terras/Terras
Privé Ingang
Privé Pool
De Douche van de regen
Het Terras van het dak
Slimme TV
De Detector van de rook
Fornuis
De Lanterfanters/de Ligstoelen van de zon
Zwembad
Broodrooster
TV
Wasmachine
WiFi