2 Slaapkamers Appartement te huur Mykonos, Griekenland
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Neergestreken op de kusten van Ornos met het weg strand enkel maakt een korte gang, deze villa het perfecte plaatsen voor een versterkende eilandontsnapping.
Van het privé zwembad en het traditionele ontwerp Cycladic aan kalme esthetisch, hebben de eigenaars deze ruimte ontworpen om totale ontspanning te inspireren.
Geniet van langzame ochtenden met een koffie op het balkon, omhels het koelen onderdompelingen in de pool, breng luie middagen door het overzees door en verzamel me voor heerlijke gouden uurdranken op het terras. U ll vondst ? de keuken bent volledig uitgerust met alles u Grieks-Geïnspireerde maaltijd kon moeten voorbereiden, terwijl de twee slaapkamers de toon voor een vreedzame nacht? s rust plaatsten.
Van hier, het ? s enkel een korte gang aan de restaurants en de bars van Ornos, terwijl de Stad Mykonos enkel weg een korte aandrijving is. Van watersporten en sightseeing aan het nippen van dranken in traditionele tavernas, vindt u zich ? ll in de perfecte vlek om magisch te ervaren van eiland het leven.
* De dagelijkse meisjedienst is inbegrepen in uw verblijf
* Er is hier vrij privé parkeren
* Dit huis wordt uitgespreid over drie vloeren zonder interne lift
* Uw gastheer bezit veelvoudige villa's hier, zodat zouden de nauwkeurige mening, het meubilair en de lay-out van de foto's kunnen verschillen
* Terwijl niet alle ruimten worden gefotografeerd, verwachten dat wij helemaal verenigbaar de stijl en de kwaliteit is
* U zult uw eigen toiletries met u moeten brengen om tijdens uw verblijf te gebruiken
* Het zwembad is niet geschermd, zodat zullen de kinderen moeten op elk moment worden gecontroleerd
* Het is mogelijk u hier zou kunnen wat lawaai van buren horen
Airconditioning
Balkon
Koffiezetapparaat
Koelkast
Droogkap
Strijkplank
Keuken
Terras/Terras
TV
WiFi