2 Slaapkamers Appartement te huur Edinburgh, Schotland
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Vond in het Eind van het Westen van Edinburgh, is deze op z'n gemak vlakte een ideale basis voor het onderzoeken van één van de uk's trillendste steden. Ondanks het zijn in de kelderverdieping, zult u hier wat natuurlijk licht (wanneer de zon door de wolken breekt, minstens) nog worden, maar sommige ruimten krijgen minder dan anderen. Er is ook een kleine binnenplaats, een zeldzaamheid in het stadscentrum. Met twee badkamerss, zult u uit de deur snel in de ochtenden zijn, betekenend wordt u goed-klaargemaakt om brunch bij één van de buurtkoffie te grijpen alvorens nabijgelegen Oude Stad te onderzoeken.
* Bij volledige inbezitneming, zullen twee gasten op het bankbed in het het leven gebied slapen.
* Gefotografeerd niet is het achterbinnenplaatsterras, dat via de keuken wordt betreden.
* Dit huis is op het kelderverdiepingsniveau, het betekenen is er geen mening van de vensters. U zult de treden moeten gebruiken om de ingang te bereiken.
* Dit huis werd ontworpen voor huren, zodat is het niet de meest gevoelvolle of charmante ruimte.
* Uw gastheer kan een wieg verstrekken als u met kleine degenen reist.
* U zult een handboek of een handboek voor dit huis vinden, maar uw gastheer zou op hand moeten zijn als u geen kwesties hebt.
Badkuip
Vriendschappelijk kind
Wieg/Voederbak
Afwasmachine
Koelkast
Droogkap
Ijzer
Strijkplank
Keuken
Microgolf
Oven
Terras/Terras
Sonos
TV
Wasmachine
WiFi