2 Slaapkamers Appartement te huur Lagoa, Portugal
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Deze flat van de 2 slaapkamertoevlucht in Carvoeiro wordt gevestigd binnen een het inspireren vallei van olijfbomen en door aard omringd die, centraal, tussen Carvoeiro en Ferragudo wordt geplaatst, met een rustig milieu voor het plezier van familie, golfvakantie en aansporingsgroepen door het jaar. De keuken is volledig uitgerust met hoogte - kwaliteitstoestellen, zoals een wasmachine, een afwasmachine, een microgolf, een oven en een een elektrische haardplaat, een ketel en machine van Expresso. De flat bestaat uit 2 slaapkamers en 2 badkamerss, een ruime woonkamer en een balkon/een terras met aardige tuinmeningen. De toevlucht komt met verscheidene belevingswaarde zoals zwembaden, gymnastiek en gezondheidsclub, kuuroord, de speelplaats van kinderen, vrij WiFi, parkeren, vergaderingsruimte en tennisbanen.
Carvoeiro, het dorp van een traditionele visser omgezet in een populaire upmarket toeristentoevlucht, is en één van de Algarve upmarket gebieden, terwijl het bewaren van veel van zijn originele charme geweest. 5 die km van het kapitaal van de gemeente, Lagoa, een gebied goed met stranden, kruidenierswinkel het winkelen opslag, restaurants en een verscheidenheid van sportieve en culturele opties wordt opgeslagen. De luchthaven van Faro is 65 km, en weg Lissabon 275 km.
Hoogtepunten voor deze flat van de 2 slaapkamertoevlucht in Carvoeiro
2 slaapkamers en 2 badkamerss;
Volledig uitgeruste keuken met hoogte - kwaliteitstoestellen;
Ruime woonkamer;
Toegang tot een terras en een balkon;
Gevestigd op een zeer rustig gebied dicht bij aard;
Airconditioning door de flat.
Nut van de prijs worden uitgesloten die.
Voor meer informatie over emigratie of permanente pensionering aan Portugal, klik hier. Bovendien, voor algemene nieuws en informatiecontrole uit onze blog.
Eigenschappen
Airconditioning
Balkon
Kabeltelevisie
Afwasmachine
Tuin
Het verwarmen
Microgolf
Parkeren
Pool
Ijskast
Terras
Wasmachine
WiFi
Identiteitskaart van het bezit: ASL789
Prijs: 1,650€/Per maand
De Grootte van het bezit: 108 m2
Slaapkamers: 2
Badkamerss: 2
Het Type van bezit: Flat
De Status van het bezit: De maandelijkse Winter laat