Netherlands language

Verander taal close


Long Term Villa-House for rent in Faro Portugal EN Location longue durée Faro Algarve FR vivienda alquiler Faro Algarve ES Immobilie zum Mieten Faro Algarve DE affitto lungo termine Faro Algarve IT Huizen en appartementen te huur Faro Algarve NL Arrendamentos de longo prazo Faro Algarve PT долгосрочная аренда Faro Algarve RU
« Terug

3 Slaapkamers Huizen-Villa te huur Faro, Portugal

£1.625 GBP | $2.189 USD

Type eigendom: Huizen-Villa
Huurtermijn: 24 maanden
Huren min.: 24 maand
Slaapkamers: 3
Badkamers: 3
Ongemeubileerd
Nutsbedrijven: Extra
check Tuin
Avatar
Eigenaar / Manager:
SANDRA PRIMITIVO
Locatie: Portugal
Talen: Engels, Spaans, Frans,Portugees
 phone Toon telefoonnummer

Contact SANDRA PRIMITIVO
close

Geactualiseerd: 21-3-2025
ok Onderstaande disclaimer

close
Holprop LTD treedt niet op als makelaar of vertegenwoordiger voor de eigendommen op deze website en is niet verantwoordelijk voor reserveringen.
De informatie wordt ingevoerd door de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom. Alle contractuele overeenkomsten met betrekking tot de aankoop of de verhuur van eigendommen gelden uitsluitend voor de eigenaar/vertegenwoordiger van het eigendom en uzelf en hebben op geen enkele wijze betrekking op Holprop Ltd.
Het is de verantwoordelijkheid van de persoon die een eigendom wenst te huren of te kopen om de nauwkeurigheid van de details te controleren voordat de transactie wordt afgehandeld en het is de verantwoordelijkheid van de eigenaar/vertegenwoordiger om de kredietwaardigheid van de huurder/koper te controleren. We hosten uitsluitend een portal voor individuen of bedrijven om eigendommen te promoten.
We behouden ons echter wel het recht voor om eigendommen te verwijderen in geval van ernstige misrepresentaties of onbevredigende praktijken waarover we meerdere klachten hebben ontvangen.

Veilige transacties:
Gebruik altijd uw gezond verstand als u uw transacties uitvoert. We bevelen aan het gebruik van moeilijk te traceren methoden zoals Western Union of Moneygram te vermijden en indien mogelijk creditcards te gebruiken.
voice Rapporteer deze advertentie

Rapporteer deze advertentie
close

3 Slaapkamers Huizen-Villa te huur Faro, Portugal

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Huis voor huur in Quinta do Eucalipto, 500m van de Luchthaven Faro, 1km van het Natuurreservaat van Ria Formosa en 3km van Eiland Faro.
Volledig vernieuwd 3 (gloednieuw) slaapkamerhuis met 125m2, 3 badkamerss (1 reeks) en grote tuin, met een gemeenschappelijk van de grillgebied en oven huis.
Het is de benedenverdieping van een huis (het parterre is nu en dan bezet), met afzonderlijke ingangen.
Stille woonwijk met overvloed van parkeren.
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Luchthaven: Faro, 5 km
Extra Tarieven:

Kaart
Voorzieningen:
Adres: Rua Alberto Marques da Silva, lote 87
Postcode: 8005-169
Plaats: Faro
Regio: Algarve
Provincie: Faro
Land: Portugal
Locatie:
Oppervlakte:
Belangrijkste kenmerken:
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Airconditioning:
Internet:
Telephone:
Geschikt voor:
Kinderen/families: check
Mindervaliden:
Koppels/romantisch:
Golfers:
Privé/afgelegen:
Overig:
Plaatselijke voorzieningen:
Cafés:
Restaurants: check
Nachtclubs:
Autoverhuur: check
Golfterrein:
Fitness: check
Tennis: check
Overig: Paddel Club
Keuken:
Wasmachine: check
Vaatwasser: check
Koelkast:
Diepvries:
Oven/fornuis: check
Eettafel:
Plaatselijke activiteiten:
Vissen: check
Skiën / snowboarden:
Paardrijden:
Duiken:
Surfen: check
Wandelen: check
Biking: check
Overig:
Buitenkant:
Garage:
Patio/Veranda: check
Parkeergelegenheid:
Tuin: check
Patio/tuinmeubelen:
Barbecue: check
Boat Available:
Sauna:
Jacuzzi:
Balkon:
Overig:
Controleer: Gereserveerd Gereserveerd Beschikbare Beschikbare
Verwante zoekopdrachten:
3 Slaapkamers Huizen-Villa te huur in Faro | Faro Huizen-Villa te huur | Faro Goedkoop Huizen-Villa | Faro Bedrijfsappartementen Huizen-Villa