Netherlands language

Verander taal close


Long Term Room for rent in Granada Spain EN Location longue durée Granada Andalucia FR vivienda alquiler Granada Andalucia ES Immobilie zum Mieten Granada Andalucia DE affitto lungo termine Granada Andalucia IT Huizen en appartementen te huur Granada Andalucia NL Arrendamentos de longo prazo Granada Andalucia PT долгосрочная аренда Granada Andalucia RU
« Terug

Kamer te huur Granada, Spanje

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
van
£264 GBP | $358 USD

Beschikbaar van: maandag 1 september 2025
Type eigendom: Kamer
Oppervlakte: 130 m2
Huurtermijn: Maandelijkse
Huren min.: 1 maand
Slaapkamers: 5
Badkamers: 2
Gemeubileerd
Nutsbedrijven: Inbegrepen in de prijs
Doorgaan met reserveren
Geen betaling totdat bevestigd.

email Betalingsbescherming
(Spotahome)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Spotahome.

Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Spotahome.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Spotahome.

Kamer te huur Granada, Spanje

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Eigenschappen: Geleverd Wasmachine Lift Uitgeruste keuken Balkon of terras Oven Het verwarmen
Vijf slaapkamers voor huur in een heldere flat met balkons dichtbij aan de Universiteit van de campus van Granada Fuentenueva in de buurt van Ronda. Er zijn 2 badkamerss tussen huurders te delen, één waarvan een badkuip kenmerkt. Dit gebied is zeer levendig, perfect voor studenten aangezien het naar huis aan zowel de universiteit als het Park is van Garcia Lorca waar u na een lange dag kunt ontspannen van het bestuderen. Er is overvloed van bars en plaatsen om dicht bij de flat te socialiseren.

- Spreekt het Engels: ja
Het leven op bezit: nr
Storting: 1 maand? s huur
De methode van de betaling: contant geld; bank transactie; PayPal
Nut: ? 55 extra per ruimte per maand
De periode van de huur: het boeken moet voor één van de periodes zijn als volgt:
Optie 1: 1 september ? 31 Januari
Optie 2: 1 februari ? 30 Juni
Optie 3: 1 september ? 30 Juni
Optie 4: 1 juli
31 augustus
*Couples:*
Huur: ? 60 extra per *Important ruimte per maand: de getoonde prijs is op huurperiodes van toepassing van 5 maanden of langer. Als
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Single Bed
ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal



email Hoe te boeken?
Neem contact op met de verhuurder om de beschikbaarheid te controleren en eventuele vragen te stellen. Zodra de gastheer heeft bevestigd, kunt u uw boeking voltooien.
Extra Tarieven:

Kaart
Voorzieningen:
Adres: Calle Pedro Antonio de Alarcón
Postcode: 18004
Plaats: Granada
Regio: Andalusië
Provincie: Granada
Land: Spanje
Locatie:
Oppervlakte: 130 m2
Belangrijkste kenmerken:
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Airconditioning:
Internet:
Telephone:
Controleer: Gereserveerd Gereserveerd Beschikbare Beschikbare
Verwante zoekopdrachten:
5 Slaapkamers Kamer te huur in Granada | Granada Studenten Kamer | Granada Kamer te huur | Granada Goedkoop Kamer | Granada Bedrijfsappartementen Kamer