Netherlands language

Verander taal close


Long Term Apartment for rent in Paris France EN Location longue durée Paris Paris-Isle-of-France FR vivienda alquiler Paris Paris-Isle-of-France ES Immobilie zum Mieten Paris Paris-Isle-of-France DE affitto lungo termine Paris Paris-Isle-of-France IT Huizen en appartementen te huur Paris Paris-Isle-of-France NL Arrendamentos de longo prazo Paris Paris-Isle-of-France PT долгосрочная аренда Paris Paris-Isle-of-France RU
« Terug

2 Slaapkamers Appartement te huur Parijs, Frankrijk

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
van
£2.430 GBP | $3.268 USD

Beschikbaar van: zaterdag 2 januari 2027
Type eigendom: Appartement
Oppervlakte: 67 m2
Huurtermijn: 3 maanden
Huren min.: 3 maand
Slaapkamers: 2
Badkamers: 1
Gemeubileerd
Nutsbedrijven: Extra
wifi WiFi
Doorgaan met reserveren
Geen betaling totdat bevestigd.

email Betalingsbescherming
(Spotahome)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Spotahome.

Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Spotahome.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Spotahome.

2 Slaapkamers Appartement te huur Parijs, Frankrijk

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Eigenschappen: Geleverd Afwasmachine Wi-Fi Wasmachine Lift Uitgeruste keuken Oven
Modieus, 67m2, 2 slaapkamerflat is beschikbaar aan huur in Vaugirard, 15de arrondissement van Parijs. Het binnenland van dit bezit is verfraaid in een typisch Parijse stijl, met houten vloerplanken, open haarden en hoge plafonds. De flat heeft een ruime woonkamer die ook een eettafel heeft. De moderne keuken wordt geleverd met bijgewerkte toestellen. Ondanks het zijn het grootste district in de hoofdstad van Frankrijk ? s, is Vaugirard niet naar huis aan vele toeristenaantrekkelijkheden. Wat het in beroemde oriëntatiepunten, Vaugirard niet heeft maakt het met zijn charme en verscheidenheid van belevingswaarde goed: het Porte de Versailles en Parc Georges Brassens worden van Parijs Expo van het tentoonstellingscentrum genesteld in dit upmarket arrondissement. Boucicaut, de dichtste metro post, is weg enkel 2 minuten.

- Spreekt het Engels: ja
Het leven op bezit: nr
De methode van de betaling: bank transactie
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Vertaald:
Rekeningen
De inbegrepen niet Schatting van de elektriciteit gevraagde aan Eigenaar
Water
Inbegrepen
Gas
Inbegrepen niet Schatting gevraagde aan Eigenaar
ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal



email Hoe te boeken?
Neem contact op met de verhuurder om de beschikbaarheid te controleren en eventuele vragen te stellen. Zodra de gastheer heeft bevestigd, kunt u uw boeking voltooien.
Extra Tarieven:

Kaart
Voorzieningen:
Adres: Rue de la Convention
Postcode: 75015
Plaats: Parijs
Regio: Parijs Isle of
Provincie: Stad Parijs
Land: Frankrijk
Locatie:
Oppervlakte: 67 m2
Belangrijkste kenmerken:
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Airconditioning:
Internet: check
Telephone:
Controleer: Gereserveerd Gereserveerd Beschikbare Beschikbare
Viewed
7
Verwante zoekopdrachten:
2 Slaapkamers Appartement te huur in Parijs | Parijs Studenten Appartement | Parijs Studio Appartement | Parijs Appartement te huur | Parijs Goedkoop Appartement | Parijs Bedrijfsappartementen Appartement