Kamer te huur Valencia, Spanje
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Eigenschappen:
• Geleverd
• WiFi
• Wasmachine
• Uitgeruste keuken
• Oven
Deze 95 m2, 5 slaapkamerflat heeft ruimten in Ciutat Vella van Valencia te huren. De flat heeft een volledig uitgeruste keuken die overvloed van worktopoppervlakten voor maaltijdvoorbereiding heeft. Het het leven gebied is compact, maar er is een lijst met stoelen en het wordt gevestigd in het centrum van de flat. Er is 1 volledige te delen badkamers, en slaapkamer 5 heeft een ensuite. De flat is in Plaça del Dramaturg Faust Hernandez Casajuana, een vierkant in de buurt van Ciutat Vella van Valencia. U zult op een historisch gebied leven, waar de lokale straten van karakter smal en volledig zijn. Deze centrale buurt is populair onder locals en toeristen - er zijn een bar of een restaurant op elke hoek!
* \ * \ * \ * heeft de BELANGRIJKE INFORMATIE \ * \ * \ * de flats het verwarmen systems* * de geen methode van de Betaling: * contant geld
* Voorwaarden: *
Toegelaten leeftijden voor huurders: 18-38 jaar oud slechts
Zalen die paren toestaan: de rekeningen prijs moet per persoon worden betaald
Rekeningen per persoon: 80€
* Het contracttype is maandelijks, * wat dat de huurder voor de volledige maand van controle en controle zal moeten eveneens betalen, ongeacht de bewegende data betekent.
„Empadronamiento wordt“ toegestaan
* De documentatie vereiste: *
Identiteitskaart/