Netherlands language

Verander taal close


Long Term Room for rent in Seville Spain EN Location longue durée Seville Andalucia FR vivienda alquiler Seville Andalucia ES Immobilie zum Mieten Seville Andalucia DE affitto lungo termine Seville Andalucia IT Huizen en appartementen te huur Seville Andalucia NL Arrendamentos de longo prazo Seville Andalucia PT долгосрочная аренда Seville Andalucia RU
« Terug

Kamer te huur Sevilla, Spanje

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
van
£453 GBP | $611 USD

Beschikbaar van: donderdag 2 juli 2026
Type eigendom: Kamer
Huurtermijn: Maandelijkse
Huren min.: 1 maand
Slaapkamers: 3
Badkamers: 1
Gemeubileerd
Nutsbedrijven: Inbegrepen in de prijs
Doorgaan met reserveren
Geen betaling totdat bevestigd.

email Betalingsbescherming
(Spotahome)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Spotahome.

Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Spotahome.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Spotahome.

Kamer te huur Sevilla, Spanje

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Eigenschappen: Geleverd A/c Lift Oven
3bedroom huis waar u van prachtige coëxistentie met uw metgezellen kunt genieten. U zult ook ruime ruimten hebben, die uw studiedagen gemakkelijker zullen maken te leiden. U zult alles hebben u nodig hebt. Het is geleverd begin het 24/25 academische jaar. En als u iets mist, zal het bezoek de beste tijd zijn om het aan te wijzen. Aarzel niet om dit huis te boeken dat in een bevoorrecht milieu wordt gevestigd.

_*inbegrepen in de Prijs: * _
2 het wekelijkse schoonmaken
gemeenschappelijke gebieden
Geïnstalleerd WiFi: De Breedband van de vezel
Onderhoud
De Extra (Verplichte) Prijs van de burgerlijke aansprakelijkheidsverzekering _** _
De Prijs van Admin: €150
Storting: 1 maand
Rekeningen: €35 per persoon per maand
Controle die prijs van (enige betaling op vertrek) leeghalen * Eigenaar (verplichte) €35 policies*
De storting van 1 maand + prijs Admin (150€) moet vóór controle worden betaald, op het tijdstip van het ondertekenen van het contract.
Controles
weekdagen van 9am tot 5pm. Uit het openen van h
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Vertaald:
Rekeningen
ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal



email Hoe te boeken?
Neem contact op met de verhuurder om de beschikbaarheid te controleren en eventuele vragen te stellen. Zodra de gastheer heeft bevestigd, kunt u uw boeking voltooien.
Extra Tarieven:

Kaart
Voorzieningen:
Adres: C. Carlos Brujes
Postcode: 41013
Plaats: Sevilla
Regio: Andalusië
Provincie: Sevilla en omgeving
Land: Spanje
Locatie:
Oppervlakte:
Belangrijkste kenmerken:
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Airconditioning:
Internet:
Telephone:
Controleer: Gereserveerd Gereserveerd Beschikbare Beschikbare
Verwante zoekopdrachten:
3 Slaapkamers Kamer te huur in Sevilla | Sevilla Studenten Kamer | Sevilla Kamer te huur | Sevilla Goedkoop Kamer | Sevilla Bedrijfsappartementen Kamer