2 Slaapkamers Appartement te huur Madrid, Spanje
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Eigenschappen:
• A/c
• Afwasmachine
• Lift
• Balkon of terras
Deze indrukwekkende die eerste verdiepingduplex, in een gebouw met een lift wordt gevestigd, is het perfecte die evenwicht tussen stijl en functionaliteit, in één van de meest emblematische gebieden wordt gevestigd van [Madrid] (bemadridexperiencias-gastronomicas-en-madrid-que-no-te-puedes-perder/), naast Royal Palace, in het gebied van de Opera.
- * Método DE pago: * Bancaria Transferencia (las gratuitas van de transferencias nacionales zoon)
* Posibilidad DE domiciliación: * nr
* Edad paragraafinquilinos van máximapermitida: * 40 Engelse completos van las habitaciones y sin límite DE edad paragraaf los pisos.
* Las bedriegt Engelse Grprecio van facturas están incluidas, pero het gas van de V.N. límite paragraaf electricidad y. *
Fijada van het gas excede La van Si Gr consumo DE servicios DE electricidad y cantidad, La pagará Gr inquilino van Ladiferencia.
?
* Seentrega 1 van Ropa DE cama y toallas*