Netherlands language

Verander taal close


Long Term Apartment for rent in Brussels Belgium EN Location longue durée Brussels Brussels FR vivienda alquiler Brussels Brussels ES Immobilie zum Mieten Brussels Brussels DE affitto lungo termine Brussels Brussels IT Huizen en appartementen te huur Brussels Brussels NL Arrendamentos de longo prazo Brussels Brussels PT долгосрочная аренда Brussels Brussels RU
« Terug

Appartement te huur Brussel, België

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
van
£723 GBP | $974 USD

Type eigendom: Appartement
Oppervlakte: 40 m2
Huurtermijn: Maandelijkse
Huren min.: 1 maand
Slaapkamers: Studio
Badkamers: 1
Gemeubileerd
Nutsbedrijven: Extra
pets Huisdieren toegestaan
Doorgaan met reserveren
Geen betaling totdat bevestigd.

email Betalingsbescherming
(Spotahome)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Spotahome.

Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Spotahome.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Spotahome.

Appartement te huur Brussel, België

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Eigenschappen: Geleverd A/c Wasmachine Uitgeruste keuken Oven
Deze studio beschikbaar in de Berckmans-Hôtel des Monnaies buurt van Brussel is een comfortabele en goed uitgeruste leefruimte. Het komt volledig geleverd en kenmerkt een keuken met essentiële toestellen met inbegrip van een oven en een droger. Het verwarmingssysteem wordt aangedreven door aardgas. Gelieve te merken op dat de huisdieren en het roken niet worden toegestaan, en de kosten voor nut zoals elektriciteit, gas, water, en WiFi worden afzonderlijk betaald. Gevestigd in het trillende Berckmans-Hôtel des Monnaies gebied, is deze studio dicht aan diverse belevingswaarde en aantrekkelijkheden. Het dineren de opties zijn met nabijgelegen restaurants zoals de Winkel van de Bel Letea, Pizzeriatrattoria Ai 6 Angoli, en Toshiro rijk. Voor sightseeing, zijn de opmerkelijke toeristenaantrekkelijkheden zoals Faiderstraat en Hôtel Drinkbeker D'Alviella binnen het lopen afstand, die culturele verrijking verstrekken.
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Vertaald:
Rekeningen
Inbegrepen niet elektriciteit Geschat: 25€/month
Water
Inbegrepen niet Geschat: 15€/month
Gas
Inbegrepen niet Geschat: 45€/month
Wifi
Inbegrepen niet Geschat: 50€/month
ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal



email Hoe te boeken?
Neem contact op met de verhuurder om de beschikbaarheid te controleren en eventuele vragen te stellen. Zodra de gastheer heeft bevestigd, kunt u uw boeking voltooien.
Extra Tarieven:

Kaart
Voorzieningen:
Adres: Rue de Lausanne
Postcode: 1060
Plaats: Brussel
Regio: Brussel
Provincie:
Land: België
Locatie:
Oppervlakte: 40 m2
Belangrijkste kenmerken:
Huisdieren toegestaan: check
Betalingsmogelijkheden:
Airconditioning:
Internet:
Telephone:
Controleer: Gereserveerd Gereserveerd Beschikbare Beschikbare
Verwante zoekopdrachten:
Brussel Studenten Appartement | Brussel Studio Appartement | Brussel Appartement te huur | Brussel Goedkoop Appartement | Brussel Bedrijfsappartementen Appartement | Huisdieren toegestaan Lange termijn verhuur in Brussel