Netherlands language

Verander taal close


Long Term Apartment for rent in Madrid Spain EN Location longue durée Madrid Madrid FR vivienda alquiler Madrid Madrid ES Immobilie zum Mieten Madrid Madrid DE affitto lungo termine Madrid Madrid IT Huizen en appartementen te huur Madrid Madrid NL Arrendamentos de longo prazo Madrid Madrid PT долгосрочная аренда Madrid Madrid RU
« Terug

1 Slaapkamers Appartement te huur Madrid, Spanje

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
van
£1.170 GBP | $1.583 USD

Beschikbaar van: zaterdag 4 oktober 2025
Type eigendom: Appartement
Oppervlakte: 33 m2
Huurtermijn: Maandelijkse
Huren min.: 1 maand
Slaapkamers: 1
Badkamers: 1
Gemeubileerd
Nutsbedrijven: Inbegrepen in de prijs
pool Zwembad
pets Huisdieren toegestaan
wifi WiFi
Doorgaan met reserveren
Geen betaling totdat bevestigd.

email Betalingsbescherming
(Spotahome)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Spotahome.

Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Spotahome.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Spotahome.

1 Slaapkamers Appartement te huur Madrid, Spanje

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Eigenschappen: A/c Afwasmachine Wasmachine Lift Uitgeruste keuken Balkon of terras
Het modieuze stedelijke leven van de ervaring in dit 1 slaapkamerflat in Ensanche DE Vallecas, Madrid spotahome-Geverifieerdde. Het bezit schept modern comfort, met inbegrip van centrale airconditioning, een balkon/een terras, pooltoegang, een TV, en een volledig uitgeruste keuken met een afwasmachine op. Alle rekeningen (elektriciteit, gas, water, en wifi) zijn inbegrepen, en de paren zijn welkom om tot deze fantastische ruimte hun nieuw huis te maken. De huisdieren worden niet toegestaan, verzekerend een rustige atmosfeer. Met een ruim en het uitnodigen ontwerp, zal u door het gemak worden gecharmeerd en zult stileren deze flat aanbiedt. Gesitueerd in Ensanche DE Vallecas, wordt dit bezit omringd door zeer belangrijke belevingswaarde en aantrekkelijkheden. Mercadona en de supermarkten Lidl zijn nabijgelegen, samen met een overvloed het dineren opties zoals Restaurante Alborada, BURGER KING, en Selectum Gastroplaceres. Geniet van de trillende buurt terwijl het profiteren van uitstekende connectiviteit en lokale faciliteiten. Mis deze kans niet om uw nieuw huis te beveiligen.

* BELEID: *
Anmeldung mogelijke registratie/
* De periode van de het contractbeëindiging van de huur: 2 maanden (3 die maanden voor eigenschappen in Italië en Duitsland worden gevestigd) \ * plaatsen een herinnering op uw telefoon:) *
De methodes van de betaling: (krediet/debet) Belangrijke kaart of SEPA *: * * 1) gelieve te merken op dat na het boeken van bevestiging u de eigenaar bij e-mail kunt contacteren die zal worden gedeeld, terwijl, na de contracthandtekening, u in aanraking met hen door u privé gebied in hun website.* zult kunnen krijgen * 2) zorg ervoor
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Vertaald:
Rekeningen

Wifi
Inbegrepen
Water
Inbegrepen
Gas
Inbegrepen Inbegrepen Elektriciteit
ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal



email Hoe te boeken?
Neem contact op met de verhuurder om de beschikbaarheid te controleren en eventuele vragen te stellen. Zodra de gastheer heeft bevestigd, kunt u uw boeking voltooien.
Extra Tarieven:

Kaart
Voorzieningen:
Adres: Calle José Antonio Rebolledo y Palma
Postcode: 28051
Plaats: Madrid
Regio: Madrid
Provincie: Madrid en omgeving
Land: Spanje
Locatie:
Oppervlakte: 33 m2
Belangrijkste kenmerken:
Zwembad check
Huisdieren toegestaan: check
Betalingsmogelijkheden:
Airconditioning:
Internet: check
Telephone:
Controleer: Gereserveerd Gereserveerd Beschikbare Beschikbare
Viewed
2
Verwante zoekopdrachten:
1 Slaapkamers Appartement te huur in Madrid | Madrid Studenten Appartement | Madrid Studio Appartement | Madrid Appartement te huur | Madrid Goedkoop Appartement | Madrid Bedrijfsappartementen Appartement | Huisdieren toegestaan Lange termijn verhuur in Madrid