Netherlands language

Verander taal close


Long Term Apartment for rent in Rome Italy EN Location longue durée Rome Lazio FR vivienda alquiler Rome Lazio ES Immobilie zum Mieten Rome Lazio DE affitto lungo termine Rome Lazio IT Huizen en appartementen te huur Rome Lazio NL Arrendamentos de longo prazo Rome Lazio PT долгосрочная аренда Rome Lazio RU
« Terug

2 Slaapkamers Appartement te huur Rome, Italië

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
van
£1.094 GBP | $1.471 USD

Beschikbaar van: dinsdag 28 april 2026
Type eigendom: Appartement
Oppervlakte: 55 m2
Huurtermijn: Maandelijkse
Maximaal verblijf: 12 maand
Huren min.: 1 maand
Slaapkamers: 2
Badkamers: 1
Gemeubileerd
Nutsbedrijven: Inbegrepen in de prijs
pets Huisdieren toegestaan
Doorgaan met reserveren
Geen betaling totdat bevestigd.

email Betalingsbescherming
(Spotahome)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Spotahome.

Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Spotahome.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Spotahome.

2 Slaapkamers Appartement te huur Rome, Italië

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Eigenschappen: Geleverd A/c Wasmachine Uitgeruste keuken Pet-friendly Oven
Deze 2 slaapkamerflat aan huur via dei Conciatori is een kleurrijke vlek. Aangezien u de voordeur opent, is er een kleine trap tot de open planruimte. Hier ontdekt u ? ll een quaint ruimte met moderne en uitgeruste een één-muur keuken. Het heeft een gasfornuis, ruime kastruimte en er is een helder venster naast het. De rest van de ruimte wordt geleverd met een bank en 4 zeteleettafel. De flat heeft ook een wasmachine. Rechts van de keuken is waar u ? ll een eerlijk gerangschikte eigentijdse badkamers met een douchebox vindt. Worden de comfortabel geleverde slaapkamers gevestigd aan beide kanten van het het leven gebied. Als u houdt van te reizen, is het leven in Ostiense de perfecte vlek. U ? aangaande niet alleen verbond goed met Rome door metro, de bussen en de tramrail, maar het station van Rome Ostiense is weg enkel 10 minuten. Voor sightseeing, u Re ? dicht bij historische Porta San Paolo, evenals de Piramide van Caius Cestius. Dell'Altra Economia van Città is weg een landbouwersmarkt enkel 8 minuten. Een paarnotulen omhoog de straat van is er Markt Testaccio, die een andere vlek met fabelachtige voedselboxen is. Er zijn een paar nabijgelegen restaurants en voor een avond uit, is het Theater Greenwich en Vittoria van de Bioskoop weg enkel 10 minuten.

* Gesproken talen: Het Engelse, Italiaanse * Leven op bezit: geen * Storting: * de methode van de Betaling ? 500: contant geld; bank overdracht, creditcard, * Mogelijkheid PayPal van domiciliation: ja
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Vertaald:
Rekeningen
Inbegrepen elektriciteit Inbegrepen tot 50€/month
Water
Inbegrepen
Gas
Inbegrepen Inbegrepen tot 60€/month
Wifi
Inbegrepen
ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal



email Hoe te boeken?
Neem contact op met de verhuurder om de beschikbaarheid te controleren en eventuele vragen te stellen. Zodra de gastheer heeft bevestigd, kunt u uw boeking voltooien.
Extra Tarieven:

Kaart
Voorzieningen:
Adres: Via dei Conciatori
Postcode: 00154
Plaats: Rome
Regio: Lazio
Provincie: Rome Stad
Land: Italië
Locatie:
Oppervlakte: 55 m2
Belangrijkste kenmerken:
Huisdieren toegestaan: check
Betalingsmogelijkheden:
Airconditioning:
Internet:
Telephone:
Controleer: Gereserveerd Gereserveerd Beschikbare Beschikbare
Viewed
4
Verwante zoekopdrachten:
2 Slaapkamers Appartement te huur in Rome | Rome Studenten Appartement | Rome Studio Appartement | Rome Appartement te huur | Rome Goedkoop Appartement | Rome Bedrijfsappartementen Appartement | Huisdieren toegestaan Lange termijn verhuur in Rome