Netherlands language

Verander taal close


Long Term Apartment for rent in Rome Italy EN Location longue durée Rome Lazio FR vivienda alquiler Rome Lazio ES Immobilie zum Mieten Rome Lazio DE affitto lungo termine Rome Lazio IT Huizen en appartementen te huur Rome Lazio NL Arrendamentos de longo prazo Rome Lazio PT долгосрочная аренда Rome Lazio RU
« Terug

1 Slaapkamers Appartement te huur Rome, Italië

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
van
£2.395 GBP | $3.231 USD

Beschikbaar van: dinsdag 1 juli 2025
Type eigendom: Appartement
Oppervlakte: 60 m2
Huurtermijn: 3 maanden
Huren min.: 3 maand
Slaapkamers: 1
Badkamers: 1
Gemeubileerd
Nutsbedrijven: Extra
wifi WiFi
Doorgaan met reserveren
Geen betaling totdat bevestigd.

email Betalingsbescherming
(Spotahome)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Spotahome.

Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Spotahome.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Spotahome.

1 Slaapkamers Appartement te huur Rome, Italië

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Eigenschappen: Geleverd A/c Wi-Fi Wasmachine Uitgeruste keuken Balkon of terras
Deze flat van de 50 m2 1 slaapkamer met blootgestelde baksteen door is beschikbaar voor huur in Trastevere, Rome. De woonkamer heeft een bank, een bureau, een flat-screen televisie, en een eettafel en stoelen, terwijl de volledig-uitgeruste keuken een elektrisch fornuis en een microgolf heeft. Er is ook een privé terras met openluchtplaatsing. U kunt van de mooie zon binnen ontspannen en genieten. De flat heeft Viale Di Trastevere aan het eind van de weg, waar u winkels, restaurants, een supermarkt, en een apotheek zult vinden. De flat is ook zeer dicht aan de Rivier Tiber - waarom een wandeling langs het niet nemen? Interessante dingen rond te doen; bezoek het theater van Marcello dat werkelijk mooi is. Coliseum is ook a moet bezoeken en het wordt weg gevestigd slechts 20 minuten, door bus.

- Gesproken talen: Het Italiaanse Engels,
Het leven op bezit: nr
De methode van de betaling: contant geld, bankoverdracht, creditcard
Mogelijkheid van domiciliation: ja, maar slechts met een bericht van minstens 1 maand vóór de datum van het contractbegin
Toegestaan roken: toegestaan niet
Huisdieren: hangt van de grootte af. Contacteer onze agenten om meer te weten te komen.
Indien toegestaan, moet de huurder een één keer extra prijs van ? 250 betalen
*Check-in/out: *
De schoonmakende prijs van de controle: ? 13 per uur (minimum 4 uren, betaalbaar bij controle)
*Addi
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Vertaald:
Rekeningen
De inbegrepen niet Schatting van de elektriciteit gevraagde aan Eigenaar
Water
Inbegrepen niet Schatting gevraagde aan Eigenaar
Gas
Inbegrepen niet Schatting gevraagde aan Eigenaar
Wifi
Inbegrepen niet Schatting gevraagde aan Eigenaar
ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal



email Hoe te boeken?
Neem contact op met de verhuurder om de beschikbaarheid te controleren en eventuele vragen te stellen. Zodra de gastheer heeft bevestigd, kunt u uw boeking voltooien.
Extra Tarieven:

Kaart
Voorzieningen:
Adres: Via della VII Coorte
Postcode: 00153
Plaats: Rome
Regio: Lazio
Provincie: Rome Stad
Land: Italië
Locatie:
Oppervlakte: 60 m2
Belangrijkste kenmerken:
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Airconditioning:
Internet: check
Telephone:
Controleer: Gereserveerd Gereserveerd Beschikbare Beschikbare
Verwante zoekopdrachten:
1 Slaapkamers Appartement te huur in Rome | Rome Studenten Appartement | Rome Studio Appartement | Rome Appartement te huur | Rome Goedkoop Appartement | Rome Bedrijfsappartementen Appartement