2 Slaapkamers Appartement te huur Madrid, Spanje
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Eigenschappen:
• Geleverd
• A/c
• Afwasmachine
• WiFi
• Wasmachine
• Lift
• Uitgeruste keuken
• Balkon of terras
• Huisdier-vriendschappelijk
• Oven
• Het verwarmen
* Rustieke remodel* _Because de liefde een weinig naakte brick_ van I * zal ik hier van het houden? * Het zou niet aan hard zijn. Zoekend iets in het hart van Madrid met het overweldigen van decor? Word klaar om worden indruk gemaakt. * Werkelijk? Vertel me… * u zal houden meer van de mooie woonkamer. Het biedt overweldigend kunstwerk, mooie hardhoutvloeren, een rustieke naakte bakstenen muur, en zelfs 2 comfortabele balkons aan. Het is super ook ruim. Wij denken het voor een kleine groep of een familie die het trendy, centrale leven zoeken ideaal is. Dit gebied heeft een fantastisch nachtleven, en door Metro werkelijk goed verbonden. * Uw hoogste 3 redenen hier te leven: * - De woonkamer is super modieus en ruim. - Er zijn 3 balkons, 2 in de woonkamer, en hier 1 in slaapkamer 2. - Dit is een trendy gebied met een groot nachtleven. * Maar u moet dit niettemin kennen… * - de balkons zijn niet reusachtig - groot voor uw ochtendkoffie. * En dit… * - de Kleine huisdieren worden hier toegestaan. Herinner me om hen in uw het boeken verzoek te omvatten, zodat kan de eigenaar een besluit inzake nemen of om hen goed te keuren. - Het roken wordt toegestaan in deze flat, maar slechts op het balkon. * Uw huis-Controleur, Belen, zei: * _„ik hield van dit bezit. Het verbaast, met een mooie woonkamer, werkelijk centraal a/c en 2 balkons. “ _* help me een beslissing nemen… * dit een mooie 3de verdieping, 2 slaapkamerflat op Calle DE Perez Galdós, Madrid is. Het schept een ruime en mooie woonkamer, evenals balkontoegang van woonkamer en slaapkamer 2 op. Dit bezit is ideaal voor een pret-houdende van groep die het beste van centraal Madrid zoeken. U zult van het trillende nachtleven hier houden. Rokers? Stel op het balkon tevreden. De eigenaars van het huisdier? Breng langs uw kleine huisdieren.
- Huisdieren: sommige huisdieren worden toegestaan als u extra €600 in storting (per huisdier), gelieve uw dierlijke vriend te omvatten wanneer het indienen van uw het boeken verzoek betaalt
De nachtelijke gasten lieten toe: ja
De terugkeer van de storting zal tot 2 maanden na controle worden opgemaakt
De verplichte maandelijkse schoonmakende dienst: 50€
De methode van de betaling: contant geld; bank overdracht; creditcard
Registreren (empadronamiento) is mogelijk in sommige flats voor verblijven boven 6 maanden lang. Indien gelieve interessant vraag ons team!
* Controle/uit: *
Controle