2 Slaapkamers Appartement te huur Madrid, Spanje
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Eigenschappen:
• Geleverd
• A/c
• Afwasmachine
• WiFi
• Wasmachine
• Lift
• Uitgeruste keuken
• Balkon of terras
• Huisdier-vriendschappelijk
• Oven
* Het ontbijt nook* _Because houden van wij yours_ * ik hier zullen houden van het? * Absoluut. Dit is een modieus en zonnig bezit in het hart van Madrid. * Werkelijk? Vertel me meer… * u kan van de zonnige dagen van Madrid van het slaapkamerbalkon of het mooie terras genieten. U hebt ook modieus maar praktisch decor en moderne belevingswaarde. Wij denken de flat voor een paar of werkende beroeps perfect is dat genieten van overal lopend. * Uw hoogste 3 redenen hier te leven: * - De plaats. U bent in het hart van Madrid. - Wij houden van het comfortabele woonkamerterras. - De flat voelt ruim en open. * Maar u moet dit kennen… * - de keuken is binnenlands maar is volledig uitgerust. * Onze Homechecker, bovengenoemde Pepa: * _„ik hield werkelijk van dit bezit. U kunt fundamenteel overal lopen. “ _* het aan geef me rechtstreeks… * dit is een 4de verdieping, 2 slaapkamerflat op Calle del Conde DE Romanones, Madrid. De flat is modieus met veelvoudige balkons en ontvangt veel natuurlijk licht. Wij denken als u een comfortabel en op z'n gemak huis in het stadscentrum wilt, is dit de perfecte flat voor u.
- Huisdieren: sommige huisdieren worden toegestaan als u extra €600 in storting (per huisdier), gelieve uw dierlijke vriend te omvatten wanneer het indienen van uw het boeken verzoek betaalt
De nachtelijke gasten lieten toe: ja
De terugkeer van de storting zal tot 2 maanden na controle worden opgemaakt
De verplichte maandelijkse schoonmakende dienst: 50€
De methode van de betaling: contant geld; bank overdracht; creditcard
Registreren (empadronamiento) is mogelijk in sommige flats voor verblijven boven 6 maanden lang. Indien gelieve interessant vraag ons team!
* Controle/uit: *
Controle