Netherlands language

Verander taal close


Long Term Apartment for rent in Rome Italy EN Location longue durée Rome Lazio FR vivienda alquiler Rome Lazio ES Immobilie zum Mieten Rome Lazio DE affitto lungo termine Rome Lazio IT Huizen en appartementen te huur Rome Lazio NL Arrendamentos de longo prazo Rome Lazio PT долгосрочная аренда Rome Lazio RU
« Terug

2 Slaapkamers Appartement te huur Rome, Italië

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
van
£3.849 GBP | $5.192 USD

Beschikbaar van: maandag 21 juli 2025
Type eigendom: Appartement
Huurtermijn: Maandelijkse
Huren min.: 1 maand
Slaapkamers: 2
Badkamers: 1
Gemeubileerd
Nutsbedrijven: Extra
Doorgaan met reserveren
Geen betaling totdat bevestigd.

email Betalingsbescherming
(Spotahome)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Spotahome.

Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Spotahome.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Spotahome.

2 Slaapkamers Appartement te huur Rome, Italië

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Eigenschappen: Geleverd Uitgeruste keuken
Een charmante 2 slaapkamerflat is beschikbaar aan huur in Vatikaan, Rome. Het gevestigd in de nabijheid van één van de grootste en beroemdste aantrekkelijkheden van Rome, is leven hier niets plotseling van spectaculair. Het omringende gebied is fabelachtig en trillend en heeft overvloed met veel winkels, restaurants en bars binnen het lopen afstand evenals een aantal van de meest spectaculaire gezichten te doen die Rome moet aanbieden. Het binnenland van dit bezit is elegant met modieus meubilair en artistiek meubilair dat het een uniek en opwindend karakter geven dat u enkel in liefde met zult vallen. De keuken is volledig uitgerust die volledig wordt geleverd en de woonkamer is een grote plaats om en gastheer binnen te ontspannen, te socialiseren. De slaapkamers zijn geen uitzondering en komen volledig geleverd met een dubbel en respectievelijk eenpersoonsbed. Wat meer u vergen?

- Het type van bezit: flat
Het gebied van de vloer: 70m2
Maximum inbezitneming: 3 mensen
Aantal badkamerss: 1
Bouw prijzen: inbegrepen in huur
De rekeningen van het nut: inbegrepen niet
TARI (de inzamelingsbelasting van het Afval): inbegrepen in huur
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Vertaald:
Rekeningen
De inbegrepen niet Schatting van de elektriciteit gevraagde aan Eigenaar
Water
Inbegrepen niet Schatting gevraagde aan Eigenaar
Gas
Inbegrepen niet Schatting gevraagde aan Eigenaar
Wifi
Inbegrepen niet Schatting gevraagde aan Eigenaar
ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal



email Hoe te boeken?
Neem contact op met de verhuurder om de beschikbaarheid te controleren en eventuele vragen te stellen. Zodra de gastheer heeft bevestigd, kunt u uw boeking voltooien.
Extra Tarieven:

Kaart
Voorzieningen:
Adres: Borgo Vittorio
Postcode: 00193
Plaats: Rome
Regio: Lazio
Provincie: Rome Stad
Land: Italië
Locatie:
Oppervlakte:
Belangrijkste kenmerken:
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Airconditioning:
Internet:
Telephone:
Controleer: Gereserveerd Gereserveerd Beschikbare Beschikbare
Verwante zoekopdrachten:
2 Slaapkamers Appartement te huur in Rome | Rome Studenten Appartement | Rome Studio Appartement | Rome Appartement te huur | Rome Goedkoop Appartement | Rome Bedrijfsappartementen Appartement