Netherlands language

Verander taal close


Long Term Room for rent in Budapest Hungary EN Location longue durée Budapest Budapest FR vivienda alquiler Budapest Budapest ES Immobilie zum Mieten Budapest Budapest DE affitto lungo termine Budapest Budapest IT Huizen en appartementen te huur Budapest Budapest NL Arrendamentos de longo prazo Budapest Budapest PT долгосрочная аренда Budapest Budapest RU
« Terug

Kamer te huur Budapest, Hongarije

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
van
£260 GBP | $349 USD

Beschikbaar van: maandag 26 januari 2026
Type eigendom: Kamer
Huurtermijn: Maandelijkse
Huren min.: 1 maand
Slaapkamers: 3
Badkamers: 1
Gemeubileerd
Nutsbedrijven: Extra
Doorgaan met reserveren
Geen betaling totdat bevestigd.

email Betalingsbescherming
(Spotahome)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Spotahome.

Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Spotahome.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Spotahome.

Kamer te huur Budapest, Hongarije

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Eigenschappen: Geleverd Wasmachine Lift Oven Het verwarmen
Zaal A - Deak de flat -3 afzonderlijke ruimten voor 3 studenten I huurt deze centrale flat met 3 afzonderlijke ruimten, één keuken en één badkamers. *To de maandelijkse prijs voor huur u hebt gemeenschappelijke kosten (? 25.00) + gas en electricity* kosten *The van GAS en ELEKTRICITEIT over ? 40.00/50.00 voor persoon tijdens wintertijd toevoegen. Tijdens de zomer over ? hangt 20.00/30.00 van u en uw flatsmate* Gevestigd in het historische centrum van Boedapest af van de centrale weg „KAROLY KORUT“, weinigen stap vanaf het voeteiland „Vaci Utca“ en de ondergrondse post „Deak Ferenc Ter“, de enige kruising van de 3 metro lijnen van Boedapest en de tram. De flat is zeer dicht aan „Hotel Le Meridienne“ en „Kempinski Corvinus“. Er is vele supermarkt open 24h. De flat is sqm 80, ideaal voor 3 mensen, met 3 onafhankelijke slaapkamers, een woonkamer, een keuken en een badkamers. De flat heeft grote vensters met dubbele verglazing, en geniet van uitstekende helderheid en luchtig. Het is warm en koel dankzij in de winter verwarmingssysteem in de zomer dankzij de dikke muren, de natuurlijke ventilatie van de plaats samen met een systeem van plafondventilator. Het eind van huurtijd u moet ? 30.00 voor de schoonmakende dienst betalen.
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Vertaald:
Rekeningen

Gas
Inbegrepen niet Schatting gevraagde aan Eigenaar
Wifi
Inbegrepen niet Schatting gevraagde aan de inbegrepen niet Schatting van de Elektriciteit van de Eigenaar gevraagde aan Eigenaar
Water
Inbegrepen
ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal



email Hoe te boeken?
Neem contact op met de verhuurder om de beschikbaarheid te controleren en eventuele vragen te stellen. Zodra de gastheer heeft bevestigd, kunt u uw boeking voltooien.
Extra Tarieven:

Kaart
Voorzieningen:
Adres: Budapest
Postcode: 1052
Plaats: Budapest
Regio: Budapest
Provincie:
Land: Hongarije
Locatie:
Oppervlakte:
Belangrijkste kenmerken:
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Airconditioning:
Internet:
Telephone:
Controleer: Gereserveerd Gereserveerd Beschikbare Beschikbare
Viewed
50
Verwante zoekopdrachten:
3 Slaapkamers Kamer te huur in Budapest | Budapest Studenten Kamer | Budapest Kamer te huur | Budapest Goedkoop Kamer | Budapest Bedrijfsappartementen Kamer