2 Slaapkamers Appartement te huur Milaan, Italië
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Eigenschappen:
• Geleverd
• Wasmachine
• Oven
Heldere en comfortabele drie-ruimten flat op de derde verdieping op een strategisch die gebied van de stad, goed met hoofdtoeristenaantrekkelijkheden wordt verbonden. De keuken is volledig met schotels en toestellen: microgolf, oven, koelkast, en ketel. Het slaapgebied bestaat uit 2 slaapkamers met 1 tweepersoonsbed en 2 eenpersoonsbedden. De flat is slechts voor non-smokers en voorzien van wifi, wasmachine, ijzer en strijkplank, televisie, droogkap, toiletries, en voederbak. Het huis is bij uw volledige verwijdering en wij hebben zorg in elk detail gezet om u in een schone en comfortabele ruimte welkom te heten, of u voor zaken blijft of enkel door overgaat om de stad te bezoeken. U bent welkom, behandelt het!
- De methode van de betaling: bank overdracht; creditcard
De registratiebelasting van het contract: niets! De eigenaar veronderstelt deze kosten ([is ++what dit? ++] (huren-in-Italië-ver*bergen-flat-prijzen))
Domiciliation: nr
*Other kosten: *
Condominiali van Spese (de bouwprijzen): ja, inbegrepen in prijs van huur
TARI (de belasting van de afvalinzameling): ja, inbegrepen in prijs van huur ([++what is dit? ++] (huren-in-Italië-ver*bergen-flat-prijzen))
Gas en het gebruik van de Elektriciteit