Netherlands language

Verander taal close


Long Term Apartment for rent in Naples Italy EN Location longue durée Naples Campania FR vivienda alquiler Naples Campania ES Immobilie zum Mieten Naples Campania DE affitto lungo termine Naples Campania IT Huizen en appartementen te huur Naples Campania NL Arrendamentos de longo prazo Naples Campania PT долгосрочная аренда Naples Campania RU
« Terug

3 Slaapkamers Appartement te huur Naples, Italië

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
van
£2.084 GBP | $2.812 USD

Beschikbaar van: zondag 7 december 2025
Type eigendom: Appartement
Oppervlakte: 150 m2
Huurtermijn: Maandelijkse
Huren min.: 1 maand
Slaapkamers: 3
Badkamers: 2
Gemeubileerd
Nutsbedrijven: Inbegrepen in de prijs
Doorgaan met reserveren
Geen betaling totdat bevestigd.

email Betalingsbescherming
(Spotahome)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via Spotahome.

Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar Spotahome.
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij Spotahome.

3 Slaapkamers Appartement te huur Naples, Italië

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Eigenschappen: Geleverd Wasmachine
Gevestigd op de derde verdieping met lift in een historisch de 18de eeuwgebouw, is het de ideale oplossing voor families en groepen vrienden. U zult de hartstocht van deze stad kunnen volledig ervaren en u zal door zijn authentieke ziel worden gewikkeld. De grote flat, bestaat uit 3 dubbele slaapkamers, twee waarvan met een extra eenpersoonsbed, plus een woonkamer met twee extra eenpersoonsbedden, een volledige badkamers en een de dienstbadkamers, en een volledig uitgeruste keuken. De maximumcapaciteit kan 10 mensen zijn, maar wij adviseren om 8 gasten niet te overschrijden om van de diensten in comfort te genieten.

* N.B.* _*slechts voor eigenschappen in Rome worden gevestigd dat: * _\ _\ _\ _\ _\ _\ _\ _\ _dagelijkse toeristenbelasting van € 3.50 per persoon zal voor de eerste 10 dagen (in het geval van langer verblijf, om opnieuw na één die jaar van huur) te betalen \ _*slechts voor eigenschappen in Napels worden gevestigd worden vereist: * _\ _\ _\ _\ _\ _\ _\ _\ _mogelijkheid om slechts vanaf Oktober aan (inbegrepen die) Maart \ _*slechts voor eigenschappen te huren in Milaan worden gevestigd: * _\ _\ _\ _\ _\ _\ _\ _\ _minimumverblijf van 60 dagen voor het boeken met binnen controle tussen 4 van Maart en 15 van April
email Vertalen

close
Opmerkingen:
Vertaald:
Rekeningen
Inbegrepen elektriciteit Inbegrepen tot 63€/month
Water
Inbegrepen
Gas
Inbegrepen Inbegrepen tot 63€/month
Wifi
Inbegrepen
ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal



email Hoe te boeken?
Neem contact op met de verhuurder om de beschikbaarheid te controleren en eventuele vragen te stellen. Zodra de gastheer heeft bevestigd, kunt u uw boeking voltooien.
Extra Tarieven:

Kaart
Voorzieningen:
Adres: Supportico Lopez
Postcode: 80137
Plaats: Naples
Regio: Campanië
Provincie: Provincie Napels
Land: Italië
Locatie:
Oppervlakte: 150 m2
Belangrijkste kenmerken:
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Airconditioning:
Internet:
Telephone:
Controleer: Gereserveerd Gereserveerd Beschikbare Beschikbare
Viewed
45
Verwante zoekopdrachten:
3 Slaapkamers Appartement te huur in Naples | Naples Studenten Appartement | Naples Studio Appartement | Naples Appartement te huur | Naples Goedkoop Appartement | Naples Bedrijfsappartementen Appartement