4 Slaapkamers Appartement te huur Milaan, Italië
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Eigenschappen:
• Geleverd
• A/c
• Wasmachine
• Oven
• Het verwarmen
* De kleine aanraking van fire* _Because let ik hier op geen wat pret en there_ * zal ik hier van het houden? * Waarschijnlijk. U zal als u dagelijkse puriteins maar ook als leeft om uw haar neer soms te laten. Als zo, zult u de artistieke aanrakingen van helder rood in deze algemene traditionele flat waarderen. * Werkelijk? Vertel me… * u ertoe brengen meer een keuken met moderne toestellen volledig om een aardige maaltijd te maken. Zit en babbel met kamergenoten op de bank terwijl u op uw koekjes wacht om uit de oven te komen. Er zijn twee badkamerss, zodat kunt u snel in de ochtenden klaar worden. Wij denken deze ruimte voor traditionele studenten groot zou zijn die als wat van tijd tot tijd elke pret. Gang aan en van klasse elke dag. Lokale bars van de klap de omhoog op het weekend. * Uw hoogste 3 redenen hier te leven: * - Wij houden van de uitbarstingen van rode kleur door deze klassieke een weinig levende flat ?. - U brengt een ruim keukengebied ertoe om dingen het koken te krijgen. - U zult te voet van genieten zijnd minder dan 15 minuten vanaf de campus van ILUM Libera Università Di Lingue e Comunicazione. * Maar u moet dit kennen… * - Er zijn niet veel van een gemeenschappelijke woonkamer. Hang uit met vrienden op campus in plaats daarvan. * En dit… * - Geen nachtelijke gasten worden toegestaan. * Help me een beslissing nemen… * dit een 1st verdieping, flat met 4 slaapkamers op Viale Ligurië, Milaan is. Er zijn dichtbij een een Metro post en universiteit. Het is perfect voor mensen die van hun shell willen enkel een weinig uitbreken een beetje ?. Kook uw maaltijd in de keuken tijdens weekdagen. De winkel van het venster en pop in een paar bars op de weekends.
* BELANGRIJK: Als zij lijst u bekijkt een maandelijkse huur hebben kost gelijke aan of lager dan 400 ?, de kosten van a/c niet inbegrepen in price.* zijn
Het leven op bezit: nr
Mogelijkheid van domiciliation: ja
De methode van de betaling: contant geld; bank transactie, creditcard, PayPal
Contract die prijs ondertekenen: 2% van de totale huur + belasten zegels is ([wat dit?] (huren-in-Italië-ver*bergen-flat-prijzen))
Extra documentatie:
Identiteitskaart/Paspoort
Codice Fiscale
* Controle/uit: *