5 Slaapkamers Huizen-Villa te huur Pattaya, Thailand
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Two-storey poolvilla's in toevluchtsteden zijn een grote oplossing voor grote bedrijven of families. U kunt het strand bereiken. 2 grote waterparken, de beroemde Tropische Tuin van Nong Nooch en de Gouden Berg van Boedha gemakkelijk naast de aantrekkelijkheden in de buurt van de villa. Er zijn ook drie van de grootste winkelcomplexxen in Pattaya. Voor atleten, zijn er vele opties: gyms, yogaruimten, fietswegen, negen golfcursussen.
De grote ruimte van de villa zal u toestaan om een groep gelijkgestemde vrienden en mensen onder één dak te verzamelen. Vier slaapkamers op de benedenverdieping en op de eerste verdieping kunnen tot 10 mensen, met ruimten aanpassen om ook te socialiseren en te ontspannen. Comfortabele Jacuzzi met veranda op de 2de verdieping en 32 m2 zwembad. Deze villa heeft een modern binnenlands ontwerp in zachte en pastelkleurkleuren.
Het binnenland van de villa wordt overheerst door wit dat met houten patronen en heldere accenten in diverse stijlen mengt. De keuken wordt in zones ondergever*deeld door de zelfde houten stenen rand en de vloer zoals de buitenkant.
Één van de middenruimten in het huis de woonkamer is goed verfraaid. Het heeft alles u voor een comfortabel verblijf wenst. De decoratieve elementen benadrukken het algemene ontwerp. U kunt op een modieuze bank met hoofdkussens zitten. U kunt van de mening van de panoramische vensters of horlogeTV genieten. Of schik een bedrijfsgesprek of schik een romantische avond.
Het privé zwembad is aan de kant van het huis. een systeem van de het waterfiltratie van de niet-Chloor van het zoet watersysteem, lengte 45 m.Palmen, andere installaties en bloemen groeit rond de pool, zonlanterfanters, zonlanterfanters, lijsten voor snacks. De pool heeft een ondiepe verhoogde diepte, veilig voor kinderen.
Geniet van een comfortabele en warme avond op de villa verminderen terras. Ontworpen om veelvoudige ingezetenen of families aan te passen. Elke villa heeft een barbecuegebied naast het terras. U kunt met uw familie, vrienden bijeenkomen, of u kunt wat alleen tijd doorbrengen.
Dit huis is in een dorp met een stille plaats die de belangrijkste toeristenaantrekkelijkheid en de netheid is. De omgeving wordt goed bewaard door de lokale bevolking. Er zijn vele tempels en behoudsplaatsen in het gebied rond het gebied van de dorps groene tuin. welke vegetatie en een parkgebied heeft
24 uurveiligheid
Airconditioning
Het gebied van de barbecue
Kabeltelevisie
Dicht bij golfcursus
Dicht bij de Internationale ziekenhuizen
Dicht bij Internationale school
Dicht bij winkelcentrum
Behandeld parkeren
Directe telefoon
Elektrisch Heet Water
Engels-reeks
Volledig geleverd
Heet & koud water
Groot balkon
Groot terras
Panorama's
Privé tuin
Privé Parkeren
Privé pool
Het watertank van de reserve
Satelliet TV
De meningen van het Zwembad
Wasmachine
De pomp van het water
Westelijke keuken