Netherlands language

Verander taal close


Long Term Room for rent in Rome Italy EN Location longue durée Rome Lazio FR vivienda alquiler Rome Lazio ES Immobilie zum Mieten Rome Lazio DE affitto lungo termine Rome Lazio IT Huizen en appartementen te huur Rome Lazio NL Arrendamentos de longo prazo Rome Lazio PT долгосрочная аренда Rome Lazio RU
« Terug

Enkele slaapkamer in 3 slaapkamer appartement

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
van
£385 GBP | $519 USD

Beschikbaar van: woensdag 16 juli 2025
Type eigendom: Kamer
Oppervlakte: 88 m2
Huurtermijn: Maandelijkse
Huren min.: 27 nachten
Slaapkamers: 3
Badkamers: 2
Gemeubileerd
Nutsbedrijven: Inbegrepen in de prijs
Doorgaan met reserveren
Geen betaling totdat bevestigd.

email Betalingsbescherming
(uniplaces)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via uniplaces.

Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar .
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij .

Enkele slaapkamer in 3 slaapkamer appartement

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
DEZE VERHUURDER ACCEPTEERT ALLEEN HUURDERS DIE ZIJN GEVACCINEERD VOOR COVID-19. Als u op zoek bent naar een kans voor een avontuur in Rome, is dit appartement in de wijk Ostiense uw antwoord. Wat je tot je beschikking hebt is meer dan een opening voor iets nieuws, het is de toegangspoort. Dit appartement is de ideale combinatie van comfort en locatie als het pand ligt in de nabijheid van het treinstation Porta S. Paolo en het metrostation Piramide, evenals talrijke winkels en restaurants, een groot pluspunt - niet te vergeten dat het dicht bij het historische centrum en vele monumenten. Dit is uw kans om uw ambities te winnen, dit is uw nieuwe accommodatie in Rome! Uw nieuwe woning bestaat uit in totaal drie slaapkamers, een gedeelde badkamer, een keuken en een badkamer. Een van de slaapkamers heeft zelfs een boekenkast en een fauteuil voor als u wilt ontspannen en ontspannen uw geest van schoolwerk. Misschien bent u ook geïnteresseerd om te weten dat u een treinverbinding met de luchthaven Fiumicino heeft. Dit is je kans, doe het!
email Vertalen

close
Opmerkingen:
ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal



email Hoe te boeken?
Neem contact op met de verhuurder om de beschikbaarheid te controleren en eventuele vragen te stellen. Zodra de gastheer heeft bevestigd, kunt u uw boeking voltooien.
Extra Tarieven:

Kaart
Voorzieningen:
Adres: Via Francesco Carletti
Postcode:
Plaats: Rome
Regio: Lazio
Provincie: Rome Stad
Land: Italië
Locatie:
Oppervlakte: 88 m2
Belangrijkste kenmerken:
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Airconditioning:
Internet:
Telephone:
Controleer: Gereserveerd Gereserveerd Beschikbare Beschikbare
Beoordelingen: (1)
Algehele beoordeling: (5) rate

avatar Beoordeling : (5) rate
My whole experience has been very smooth and easy. I was warmly welcomed by the landlords and have settled in very well with my housemates, this is a very comfortable time for me. I'm already looking into my next options with Uniplaces.
Geschreven doo: (Australia), Bezoek Date: 2025-06-30, Bron:
Verwante zoekopdrachten:
3 Slaapkamers Kamer te huur in Rome | Rome Studenten Kamer | Rome Kamer te huur | Rome Goedkoop Kamer | Rome Bedrijfsappartementen Kamer