Netherlands language

Verander taal close


Long Term Room for rent in Palermo Italy EN Location longue durée Palermo Sicily FR vivienda alquiler Palermo Sicily ES Immobilie zum Mieten Palermo Sicily DE affitto lungo termine Palermo Sicily IT Huizen en appartementen te huur Palermo Sicily NL Arrendamentos de longo prazo Palermo Sicily PT долгосрочная аренда Palermo Sicily RU
« Terug

Enkele slaapkamer, met balkon, in 4 slaapkamer appartement

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
van
£260 GBP | $353 USD

Beschikbaar van: zondag 1 maart 2026
Type eigendom: Kamer
Oppervlakte: 200 m2
Huurtermijn: 6 maanden
Huren min.: 6 maand
Slaapkamers: 4
Badkamers: 2
Gemeubileerd
Nutsbedrijven: Inbegrepen in de prijs
Doorgaan met reserveren
Geen betaling totdat bevestigd.

email Betalingsbescherming
(uniplaces)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via uniplaces.

Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar .
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij .

email Verblijfsbescherming voor huurders

close
email Verblijfsbescherming voor huurders.

Veilige aankomst
Als uw woning niet overeenkomt met de beschrijving, meldt u dit binnen 24 uur na uw verhuizing. We bevriezen uw betaling en helpen u het probleem snel op te lossen.
Certificaat van vooruitbetaalde accommodatie
Heeft u een document nodig voor uw visumaanvraag? Wij hebben u gedekt met een certificaat van vooruitbetaalde accommodatie.
100% geldbescherming
De verhuurder reageert binnen 72 uur. We brengen u pas kosten in rekening nadat uw verzoek is geaccepteerd. Zodra uw verzoek is geaccepteerd, is de plek van u!

U bent automatisch gedekt
door onze Stay Protection.

Enkele slaapkamer, met balkon, in 4 slaapkamer appartement

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Houd er rekening mee dat een Italiaanse belastingcode en een verblijfsvergunning nodig zijn die geldig is voor de gehele verblijfsperiode om deze kamers te huren. Het gemeubileerde appartement is gelegen in een zeer centraal gebied, goed bereikbaar met het openbaar vervoer, op de 2e verdieping van een historisch gebouw zonder lift in de buurt van het beroemde Teatro Massimo in Palermo. De beschikbare slaapkamer, met balkon, is ongeveer 20 vierkante meter. Het appartement bestaat uit een grote inkomhal, woonkamer, 4 onafhankelijke slaapkamers, waarvan twee met een grote aangrenzende voorkamer, een ingerichte en uitgeruste keuken, 2 badkamers, waarvan één met een douche. Alle kamers zijn groot, licht en hebben hoge plafonds. De slaapkamers zijn smaakvol ingericht, voorzien van verlichting, een tweepersoonsbed, kledingkast met laden, bureau met stoel en boekenkast. De keuken is al uitgerust met alles wat je nodig hebt, met inductiekookplaat, elektrische oven, koelkast, wasmachine. De woonkamer, met tafel en stoelen, is erg groot en heeft een tv. Betaalde schoonmaakservice op aanvraag.
email Vertalen

close
Opmerkingen:
ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal



email Hoe te boeken?
Neem contact op met de verhuurder om de beschikbaarheid te controleren en eventuele vragen te stellen. Zodra de gastheer heeft bevestigd, kunt u uw boeking voltooien.
Extra Tarieven:

Kaart
Voorzieningen:
Adres: Via Roma
Postcode:
Plaats: Palermo
Regio: Sicilië
Provincie: Palermo
Land: Italië
Locatie:
Oppervlakte: 200 m2
Belangrijkste kenmerken:
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Airconditioning:
Internet:
Telephone:
Controleer: Gereserveerd Gereserveerd Beschikbare Beschikbare
Viewed
5
Verwante zoekopdrachten:
4 Slaapkamers Kamer te huur in Palermo | Palermo Studenten Kamer | Palermo Kamer te huur | Palermo Goedkoop Kamer | Palermo Bedrijfsappartementen Kamer