Netherlands language

Verander taal close


Long Term Room for rent in Madrid Spain EN Location longue durée Madrid Madrid FR vivienda alquiler Madrid Madrid ES Immobilie zum Mieten Madrid Madrid DE affitto lungo termine Madrid Madrid IT Huizen en appartementen te huur Madrid Madrid NL Arrendamentos de longo prazo Madrid Madrid PT долгосрочная аренда Madrid Madrid RU
« Terug

Kamer te huur Madrid, Spanje

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
van
£628 GBP | $850 USD

Beschikbaar van: donderdag 1 januari 2026
Type eigendom: Kamer
Huurtermijn: 3 maanden
Huren min.: 3 maand
Slaapkamers: 6
Badkamers: 2
Gemeubileerd
Nutsbedrijven: Inbegrepen in de prijs
Doorgaan met reserveren
Geen betaling totdat bevestigd.

email Betalingsbescherming
(uniplaces)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via uniplaces.

Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar .
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij .

email Verblijfsbescherming voor huurders

close
email Verblijfsbescherming voor huurders.

Veilige aankomst
Als uw woning niet overeenkomt met de beschrijving, meldt u dit binnen 24 uur na uw verhuizing. We bevriezen uw betaling en helpen u het probleem snel op te lossen.
Certificaat van vooruitbetaalde accommodatie
Heeft u een document nodig voor uw visumaanvraag? Wij hebben u gedekt met een certificaat van vooruitbetaalde accommodatie.
100% geldbescherming
De verhuurder reageert binnen 72 uur. We brengen u pas kosten in rekening nadat uw verzoek is geaccepteerd. Zodra uw verzoek is geaccepteerd, is de plek van u!

U bent automatisch gedekt
door onze Stay Protection.

Kamer te huur Madrid, Spanje

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
*The de bedbladen zijn niet inbegrepen. Elke ruimte heeft een deurlock.* Mooie die flat volledig, met een modern ontwerp en een zeer internationale atmosfeer wordt vernieuwd. Het heeft in de buurt Pacifico de plaats bepaald van, dichtbij aan Park Retiro en sluit zeer aan Atocha, het station. Het heeft zes ruimten en twee volledige badkamerss. De vlakte heeft een comfortabele woonkamer die volledig wordt geleverd en waar u het letten op TV kunt ontspannen. De keuken, is volledig uitgerust met twee koelkast, wasmachine, microgolf, oven, kokende schotels en met genoeg bergruimte. Het is ideaal om met studenten en jonge werkende mensen te delen. Laat deze kans niet weg te gaan! Pacifico het is een mooie buurt dat het voor het hebben van Park Retiro daarin is erkend, gekend als long van Madrid. Het is een stille residencial streek, met markten en winkels, en het is 15 minuten vanaf Gran Vía en Malasaña. De perfecte combinatie om in Madrid te blijven en te leven een volledige ervaring van wat als in Madrid moet leven. Laat deze kans niet weg te gaan! Het gebied wordt goed gediend door openbaar vervoer door het hebben van metro posten die u met de diverse lijnen van het metro van Madrid netwerk verbinden. De streek wordt eveneens verbonden aan heel wat bushalte. - Metro Menendez Pelayo ? line 1 - Metro Pacifico ? lines 1 y 6 - Metro Conde de Casal ? line 6 - Estacion de Atocha ? all lines of Renfe Cercania, line 1 of Metro. Renfe AVE. - De lijnen van de bus: - Walkt hrough de beroemd Retiro park - gaan varen in de meer in de park - krijgen te kennen de groen huis in de Atocha post.
email Vertalen

close
Opmerkingen:
ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal



email Hoe te boeken?
Neem contact op met de verhuurder om de beschikbaarheid te controleren en eventuele vragen te stellen. Zodra de gastheer heeft bevestigd, kunt u uw boeking voltooien.
Extra Tarieven:

Kaart
Voorzieningen:
Adres: Calle de Menéndez Pelayo
Postcode:
Plaats: Madrid
Regio: Madrid
Provincie: Madrid en omgeving
Land: Spanje
Locatie:
Oppervlakte:
Belangrijkste kenmerken:
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Airconditioning:
Internet:
Telephone:
Controleer: Gereserveerd Gereserveerd Beschikbare Beschikbare
Viewed
50
Verwante zoekopdrachten:
6 Slaapkamers Kamer te huur in Madrid | Madrid Studenten Kamer | Madrid Kamer te huur | Madrid Goedkoop Kamer | Madrid Bedrijfsappartementen Kamer