Netherlands language

Verander taal close


Long Term Apartment for rent in Madrid Spain EN Location longue durée Madrid Madrid FR vivienda alquiler Madrid Madrid ES Immobilie zum Mieten Madrid Madrid DE affitto lungo termine Madrid Madrid IT Huizen en appartementen te huur Madrid Madrid NL Arrendamentos de longo prazo Madrid Madrid PT долгосрочная аренда Madrid Madrid RU
« Terug

2 slaapkamer appartement

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
van
£2.468 GBP | $3.324 USD

Type eigendom: Appartement
Oppervlakte: 100 m2
Huurtermijn: Maandelijkse
Huren min.: 1 maand
Slaapkamers: 2
Badkamers: 1
Gemeubileerd
Nutsbedrijven: Inbegrepen in de prijs
Doorgaan met reserveren
Geen betaling totdat bevestigd.

email Betalingsbescherming
(uniplaces)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via uniplaces.

Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar .
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij .

2 slaapkamer appartement

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Gelieve van nota te nemen er een extra prijs van 250EUR is als u huisdieren brengt. Overtref aan de wonderbaarlijke Indonesische kusten terwijl het blijven in het hart van Madrid met dit met twee slaapkamers, twee-bad showstopper. Werk, speel of onderzoek in de hoogst gezochte Almagro buurt. De Radja van de flat is 100 vierkante meters van volledige zaligheid. Entryway is Zuidoostaziatisch ontwerp met zijn visgraatbevloering en ruime lounge afkomstig. Aan uiterst rechts is de keuken. Met zijn moderne infrastructuur en huiselijke ontbijtbar, staat de keuken gasten toe om hun binnenchef-kok te kanaliseren. Deze ruimte is volledig met bijgewerkte toestellen en alle noodzakelijk keukengerei. Terug bij de ingang, vertakt de belangrijkste gang zich weg in twee slaapkamers met de belangrijkste die badkamers binnen - wordt gesitueerd tussen. Deze losgemaakte badkamers stelt een kuuroord-als sfeer met zijn travertijn het betegelen en douche-ton combinatie voor. Links van de zaal, is de eerste slaapkamer volledig met een hoogtepunt, ensuite badkamers. Het witte marmer en een romig kleurenpalet helpen om het luxegevoel van deze tweede badkamers te handhaven. De rust, ontspant, en verjongt met de walk-in douche. De luxe breidt zich van de badkamers uit tot de slaapkamer met voortdurende, splendorous ontwerpelementen. De orbitale bijkomende lichten, de geweven muren, en een plons van groen binden de eilandesthetica samen. Het koningin-gerangschikte bed en het zonnige lezingshoekje leiden tot een ruimte van dualiteit voor gasten aan herladen. Over de zaal is slaapkamer twee. Deze ruimte verdubbelt als specifieke werkruimte met een comfortabel werkstation op de uiterst rechtse muur en rustige terugtocht met zijn comfortabel, koningin-gerangschikt bed. Rijkelijk in opslag en natuurlijk licht, is de tweede slaapkamer waar aan de Indonesische vertaling voor „Radja“: vorstelijk. De linkergang stelt voor een prachtig het leven gebied open. Op de uiterst linkse hoek van de leefruimte is banquette-stijl het dineren vastgestelde perfect voor het aanpassen van een dinerpartij. Draai rond om werkstation, de vloed met stijl en de functionaliteit van de Radja te vinden het tweede. Aan de andere kant van de woonkamer, kunnen zich de gasten van de volledige vermaakconsole genieten of met het comfortabele, Indonesisch-Geïnspireerde meubilair afwikkelen. Al beddegoed wordt en linens verstrekt.
email Vertalen

close
Opmerkingen:
ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal



email Hoe te boeken?
Neem contact op met de verhuurder om de beschikbaarheid te controleren en eventuele vragen te stellen. Zodra de gastheer heeft bevestigd, kunt u uw boeking voltooien.
Extra Tarieven:

Kaart
Voorzieningen:
Adres: Calle de Trafalgar
Postcode:
Plaats: Madrid
Regio: Madrid
Provincie: Madrid en omgeving
Land: Spanje
Locatie:
Oppervlakte: 100 m2
Belangrijkste kenmerken:
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Airconditioning:
Internet:
Telephone:
Controleer: Gereserveerd Gereserveerd Beschikbare Beschikbare
Verwante zoekopdrachten:
2 Slaapkamers Appartement te huur in Madrid | Madrid Studenten Appartement | Madrid Studio Appartement | Madrid Appartement te huur | Madrid Goedkoop Appartement | Madrid Bedrijfsappartementen Appartement