Netherlands language

Verander taal close


Long Term Apartment for rent in Milan Italy EN Location longue durée Milan Lombardy FR vivienda alquiler Milan Lombardy ES Immobilie zum Mieten Milan Lombardy DE affitto lungo termine Milan Lombardy IT Huizen en appartementen te huur Milan Lombardy NL Arrendamentos de longo prazo Milan Lombardy PT долгосрочная аренда Milan Lombardy RU
« Terug

2 slaapkamer appartement

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
van
£1.625 GBP | $2.192 USD

Beschikbaar van: dinsdag 12 augustus 2025
Type eigendom: Appartement
Oppervlakte: 0 m2
Huurtermijn: 3 maanden
Huren min.: 3 maand
Slaapkamers: 2
Badkamers: 2
Gemeubileerd
Nutsbedrijven: Inbegrepen in de prijs
Doorgaan met reserveren
Geen betaling totdat bevestigd.

email Betalingsbescherming
(uniplaces)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via uniplaces.

Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar .
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij .

2 slaapkamer appartement

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
HET BOEKEN VOORWAARDEN: - Alvorens binnen te controleren, moeten de storting, het definitieve schoonmaken, en de adminprijs (500E) volledig worden betaald. - Op controle of, ideaal gezien, vóór de controle, moet de huurder het huurcontract ondertekenen en de voorwaarden het goedkeuren. - Maximumverblijf: 12 maanden van de vernieuwbare PRIJS OMVAT - Bureau en registratieprijs. - Controle/uit tijdens werkuren Mon aan Fri. - Engelstalige hulp - de de registratiebelasting van het Contract & de PRIJS van de BTW OMVATTEN niet - de Extra schoonmakende (mogelijke dienst op verzoek na de controle) - de Controle/uit op weekends, vakantie en laat/vroeg werkuren is niet inbegrepen in de prijs. - Voor huren langer dan 1 maanden, is het noodzakelijk om de Italiaanse belastingscode „Italiaanse codice te hebben fiscale“. U kunt om het door de specifieke hulp van de aanpassingsleverancier bij een extra prijs verzoeken. - Prijs Admin 500 euro. - Eerst het Verplicht zal Schoonmaken van de veiligheidsstorting binnen 30 dagen na de controle zijn teruggekeerd voor het geval dat er geen schade is en/of gebruiksovermaat factureert. De contracten kunnen met 90 dagen van vroeg bericht en geen sanctie worden geëindigd. Als het vroege bericht inferieur is de eigenaar het recht door wet heeft om 90 dagen van huur te vragen. De nachtelijke gasten worden toegestaan voor maximum 2 nachten.
email Vertalen

close
Opmerkingen:
ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal



email Hoe te boeken?
Neem contact op met de verhuurder om de beschikbaarheid te controleren en eventuele vragen te stellen. Zodra de gastheer heeft bevestigd, kunt u uw boeking voltooien.
Extra Tarieven:

Kaart
Voorzieningen:
Adres: Via Privata Bernabò Visconti
Postcode:
Plaats: Milaan
Regio: Lombardije
Provincie: Milaan en omgeving
Land: Italië
Locatie:
Oppervlakte: 0 m2
Belangrijkste kenmerken:
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Airconditioning:
Internet:
Telephone:
Controleer: Gereserveerd Gereserveerd Beschikbare Beschikbare
Verwante zoekopdrachten:
2 Slaapkamers Appartement te huur in Milaan | Milaan Studenten Appartement | Milaan Studio Appartement | Milaan Appartement te huur | Milaan Goedkoop Appartement | Milaan Bedrijfsappartementen Appartement