Netherlands language

Verander taal close


Long Term Apartment for rent in Milan Italy EN Location longue durée Milan Lombardy FR vivienda alquiler Milan Lombardy ES Immobilie zum Mieten Milan Lombardy DE affitto lungo termine Milan Lombardy IT Huizen en appartementen te huur Milan Lombardy NL Arrendamentos de longo prazo Milan Lombardy PT долгосрочная аренда Milan Lombardy RU
« Terug

1 slaapkamer appartement

ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal
van
£2.599 GBP | $3.517 USD

Type eigendom: Appartement
Oppervlakte: 70 m2
Huurtermijn: Maandelijkse
Huren min.: 1 maand
Slaapkamers: 1
Badkamers: 1
Gemeubileerd
Nutsbedrijven: Inbegrepen in de prijs
Doorgaan met reserveren
Geen betaling totdat bevestigd.

email Betalingsbescherming
(uniplaces)

close
Deze onroerendgoedadvertentie wordt gesyndiceerd via uniplaces.

Als u de eigenaar bent van deze woning, gaan alle boekingen en reserveringen voor deze advertentie rechtstreeks naar .
Deze advertentie wordt automatisch gesyndiceerd en ongeveer elke 48 uur bijgewerkt.
U kunt deze advertentie niet rechtstreeks op deze website bewerken. Beheer eventuele wijzigingen / bewerkingen met uw account bij .

email Verblijfsbescherming voor huurders

close
email Verblijfsbescherming voor huurders.

Veilige aankomst
Als uw woning niet overeenkomt met de beschrijving, meldt u dit binnen 24 uur na uw verhuizing. We bevriezen uw betaling en helpen u het probleem snel op te lossen.
Certificaat van vooruitbetaalde accommodatie
Heeft u een document nodig voor uw visumaanvraag? Wij hebben u gedekt met een certificaat van vooruitbetaalde accommodatie.
100% geldbescherming
De verhuurder reageert binnen 72 uur. We brengen u pas kosten in rekening nadat uw verzoek is geaccepteerd. Zodra uw verzoek is geaccepteerd, is de plek van u!

U bent automatisch gedekt
door onze Stay Protection.

1 slaapkamer appartement

Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
De storting is gelijk aan de huur van 2 maanden voor verblijven langer dan 6 maanden. Na de eerste betaling door Uniplaces, moeten de andere betalingen door bankoverdracht of creditcard worden verricht. De nut zijn inbegrepen tot 70 euro per maand. Om het even welke extra kosten zullen afzonderlijk worden geladen. Het visum van de toerist wordt niet ermee ingestemd om het contract te ondertekenen. Een geldige paspoort en belastingscode wordt vereist om het contract te registreren. Als de ondertekenende partij een bedrijf is, zal de huur met 30 euro worden verhoogd. Het contract kan van een het huren periode van zelfs 18 maanden worden voorzien, zodat in het geval van langere verblijven, kan het worden vernieuwd. In het geval van vroege beëindiging van de huur, worden extra kosten van 100 euro en een bericht van 30 tot 60 dagen vereist, afhankelijk van de duur van de huur. De prijs van het definitieve schoonmaken is inbegrepen afhankelijk van de voorwaarden van de * * * al schoonmakende dienst: 40 euro per uur. Het linnen en de handdoeken van het bed worden verstrekt kosteloos. Laat - de de nachtcontroles en officiële feestdagen zijn onderworpen aan extra kosten. Deze gastheer spreekt het Italiaans, het Engels en het Frans. Overweldigende zolder van 70 vierkante die meters, onlangs met kwaliteitsmaterialen wordt vernieuwd, op de benedenverdieping van een mooi historisch die gebouw met de portierdienst worden gevestigd, in een woonwijk binnen het lopen afstand de stad in wordt gevestigd van. Kenmerk de flat de elegantie van het meubilair, de verbetering van materialen en kleurencombinaties en de rust door interne te overzien wordt gegeven die. Bestaand uit groot het leven gebied met grote bank convertibel in een bed voor om het even welke gasten, open die keuken met alle toestellen, eettafel wordt uitgerust.
email Vertalen

close
Opmerkingen:
ok Selecteer Datums - beschikbaarheid te verifiëren

cal



email Hoe te boeken?
Neem contact op met de verhuurder om de beschikbaarheid te controleren en eventuele vragen te stellen. Zodra de gastheer heeft bevestigd, kunt u uw boeking voltooien.
Extra Tarieven:

Kaart
Voorzieningen:
Adres: Via Cosimo del Fante
Postcode:
Plaats: Milaan
Regio: Lombardije
Provincie: Milaan en omgeving
Land: Italië
Locatie:
Oppervlakte: 70 m2
Belangrijkste kenmerken:
Huisdieren toegestaan:
Betalingsmogelijkheden:
Airconditioning:
Internet:
Telephone:
Controleer: Gereserveerd Gereserveerd Beschikbare Beschikbare
Viewed
16
Verwante zoekopdrachten:
1 Slaapkamers Appartement te huur in Milaan | Milaan Studenten Appartement | Milaan Studio Appartement | Milaan Appartement te huur | Milaan Goedkoop Appartement | Milaan Bedrijfsappartementen Appartement