€1.895 EUR | £1.645 GBP |
Type eigendom: Huizen-Villa
Oppervlakte: ft2
Huurtermijn: 12 maanden
Huren min.: 12 maand
Slaapkamers: 2
Badkamers: 1
Maximale bezetting: 1 Personen
Ongemeubileerd
Nutsbedrijven: Extra
Dit is een aanvullend webresultaat,
Om de volledige advertentie te bekijken:
Bezoek de webpagina
2 Slaapkamers Huizen-Villa te huur Lanoka-Harbor, USA
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Mooie betere Bijgewerkte boerderij met nieuwe keuken met graniet en landbouwbedrijfgootsteen. De microgolf en de oven van het roestvrij staal. Nieuwe Gelamineerde bevloering en vers geschilderd gecomplimenteerd door de in een nis gezette verlichting. Nice gerangschikte hoofdslaapkamerw toegang tot hoofdbad voor privacy. Grote open portiek voor het openlucht dineren en het onderhouden. De vrije werf van het onderhoud voor het alternatief die van de flatgebouw met koopflatsstijl in een waterkantgemeenschap leven. Veelvoudige openbare stranden en privé jachthavens op het gebied voor recreatie en openluchtenthousiast.
Opmerkingen:
De weergegeven advertentiegegevens worden als betrouwbaar beschouwd, maar de nauwkeurigheid ervan kan niet worden gegarandeerd. Alle objecten kunnen eerder worden verkocht, gewijzigd of ingetrokken. Noch de makelaar(s) noch de informatieverstrekker(s) zijn verantwoordelijk voor eventuele typografische fouten, onjuiste informatie of drukfouten en worden volledig vrijgesteld van aansprakelijkheid. De informatie over de advertentie(s) wordt verstrekt voor persoonlijk, niet-commercieel gebruik door de consument en mag niet worden gebruikt voor andere doeleinden dan het identificeren van potentiële objecten die consumenten mogelijk willen kopen of huren.
Let op: dit is een aanvullende gratis advertentie, afkomstig van openbaar beschikbare webcontent. Raadpleeg de originele advertentie voor alle details en contactgegevens.