€1.707 EUR | £1.477 GBP |
Type eigendom: Huizen-Villa
Oppervlakte: ft2
Huurtermijn: 12 maanden
Huren min.: 12 maand
Slaapkamers: 3
Badkamers: 1
Maximale bezetting: 1 Personen
Ongemeubileerd
Nutsbedrijven: Extra
Dit is een aanvullend webresultaat,
Om de volledige advertentie te bekijken:
Bezoek de webpagina
3 Slaapkamers Huizen-Villa te huur Millerton NY, USA
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Gevestigd in het charmante Dorp van Millerton deze verrukkelijke maisonnetteeigenschappen 2 slaapkamers en 1 bad. Het belangrijkste niveau heet u met een ruime woonkamer welkom die met hardhoutbevloering en een gemakshalve gevestigde keuken wordt versierd. Ontdek boven twee comfortabele slaapkamers en een veelzijdige bureauruimte die als potentiële derde slaapkamer konden dienen die door een bijgewerkte badkamers wordt aangevuld. De kelderverdieping verstrekt ruime bergruimte en omvat een wasserijgebied. Buiten geniet van een kleine binnenplaats en van een garage voor extra opslag. Dit bezit is enkel een korte gang aan Hoofdstraat en de Sleep van het Spoor van de Vallei Harlem met de het metro-Noorden weg post ongeveer 11 mijlen.
Opmerkingen:
De weergegeven advertentiegegevens worden als betrouwbaar beschouwd, maar de nauwkeurigheid ervan kan niet worden gegarandeerd. Alle objecten kunnen eerder worden verkocht, gewijzigd of ingetrokken. Noch de makelaar(s) noch de informatieverstrekker(s) zijn verantwoordelijk voor eventuele typografische fouten, onjuiste informatie of drukfouten en worden volledig vrijgesteld van aansprakelijkheid. De informatie over de advertentie(s) wordt verstrekt voor persoonlijk, niet-commercieel gebruik door de consument en mag niet worden gebruikt voor andere doeleinden dan het identificeren van potentiële objecten die consumenten mogelijk willen kopen of huren.
Let op: dit is een aanvullende gratis advertentie, afkomstig van openbaar beschikbare webcontent. Raadpleeg de originele advertentie voor alle details en contactgegevens.