€1.378 EUR | £1.197 GBP |
Type eigendom: Huizen-Villa
Oppervlakte: ft2
Huurtermijn: 12 maanden
Huren min.: 12 maand
Slaapkamers: 2
Badkamers: 2
Maximale bezetting: 1 Personen
Ongemeubileerd
Nutsbedrijven: Extra
Dit is een aanvullend webresultaat,
Om de volledige advertentie te bekijken:
Bezoek de webpagina
2 Slaapkamers Huizen-Villa te huur Lake-Havasu-City, USA
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
De WINTER OP KORTE TERMIJN - het minimumverblijf van 4 Maand. Geleverd flatgebouw met koopflats voor huur. In de centrale Stad van Havasu van het Meer dicht bij het Ziekenhuis en het winkelen restaurants de Van de binnenstad enz.…. Schone en ruime ruimten met volledige wasserij in het flatgebouw met koopflats. Vraag naar alle het tonen. Beschikbare langere termijn eveneens. De Makelaardij van LaFave van de vraag en het Beheer van het Bezit.
Opmerkingen:
De weergegeven advertentiegegevens worden als betrouwbaar beschouwd, maar de nauwkeurigheid ervan kan niet worden gegarandeerd. Alle objecten kunnen eerder worden verkocht, gewijzigd of ingetrokken. Noch de makelaar(s) noch de informatieverstrekker(s) zijn verantwoordelijk voor eventuele typografische fouten, onjuiste informatie of drukfouten en worden volledig vrijgesteld van aansprakelijkheid. De informatie over de advertentie(s) wordt verstrekt voor persoonlijk, niet-commercieel gebruik door de consument en mag niet worden gebruikt voor andere doeleinden dan het identificeren van potentiële objecten die consumenten mogelijk willen kopen of huren.
Let op: dit is een aanvullende gratis advertentie, afkomstig van openbaar beschikbare webcontent. Raadpleeg de originele advertentie voor alle details en contactgegevens.