€2.240 EUR | £1.945 GBP |
Type eigendom: Huizen-Villa
Oppervlakte: 1659 ft2
Huurtermijn: 12 maanden
Huren min.: 12 maand
Slaapkamers: 3
Badkamers: 3
Maximale bezetting: 1 Personen
Ongemeubileerd
Nutsbedrijven: Extra
Dit is een aanvullend webresultaat,
Om de volledige advertentie te bekijken:
Bezoek de webpagina
3 Slaapkamers Huizen-Villa te huur Orlando FL, USA
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Onthaal aan deze elegante en goed-gehandhaafde die 3 slaapkamer 2.5 badrijtjeshuis in de wenselijke gemeenschap van de Tuinen van Tivoli wordt gevestigd. Dit overweldigende huis kenmerkt travertijnbevloering door granietcountertops een heldere en ruime keuken en roestvrij staaltoestellen. Boven zult u een luxueuze hoofdreeks met een badkamers vinden die zijn en van haar ijdelheid een dubbele douche en travertijntegel van vloer aan plafond omvat. Het wasserijgebied wordt gemakshalve gevestigd op de eerste verdieping en het huis omvat ook een één-auto garage. Perfectioneer voor het comfortabele leven en modieus is het onderhouden van dit huis beweging-in klaar en het wachten op u.
Opmerkingen:
De weergegeven advertentiegegevens worden als betrouwbaar beschouwd, maar de nauwkeurigheid ervan kan niet worden gegarandeerd. Alle objecten kunnen eerder worden verkocht, gewijzigd of ingetrokken. Noch de makelaar(s) noch de informatieverstrekker(s) zijn verantwoordelijk voor eventuele typografische fouten, onjuiste informatie of drukfouten en worden volledig vrijgesteld van aansprakelijkheid. De informatie over de advertentie(s) wordt verstrekt voor persoonlijk, niet-commercieel gebruik door de consument en mag niet worden gebruikt voor andere doeleinden dan het identificeren van potentiële objecten die consumenten mogelijk willen kopen of huren.
Let op: dit is een aanvullende gratis advertentie, afkomstig van openbaar beschikbare webcontent. Raadpleeg de originele advertentie voor alle details en contactgegevens.