€1.034 EUR | £898 GBP |
Type eigendom: Herenhuizen
Oppervlakte: 600 ft2
Huurtermijn: 12 maanden
Huren min.: 12 maand
Slaapkamers: 1
Badkamers: 1
Maximale bezetting: 1 Personen
Ongemeubileerd
Nutsbedrijven: Extra
Dit is een aanvullend webresultaat,
Om de volledige advertentie te bekijken:
Bezoek de webpagina
1 Slaapkamers Herenhuizen te huur Philadelphia PA, USA
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Overgedaan en klaar voor inbezitneming! Kom controle uit de onlangs vernieuwde eenheden van Sheffield in Noordoostelijk Philadelphia. Ga uw één slaapkamereenheid in en u zal door het moderne gevoel worden verbaasd. De volledige eenheid is rehabbed met stevige het recesverlichting van de oppervlaktebevloering en verse verf geweest. De badkamerss zijn bevorderd met nieuwe ijdelheidtapkranen en hardware. De keukens zijn tastefully bijgewerkt met gelamineerde tegenbovenkanten en bevloering van de luxe de vinyltegel. Deze eenheden bieden van straatparkeren in het gedeelde parkeerterrein (geen toegewezen vlekken) en een gemeenschappelijke ruimte van de gebiedswasserij in het gebouw aan. Geen kredietvereisten! Plan vandaag uw benoeming!
Opmerkingen:
De weergegeven advertentiegegevens worden als betrouwbaar beschouwd, maar de nauwkeurigheid ervan kan niet worden gegarandeerd. Alle objecten kunnen eerder worden verkocht, gewijzigd of ingetrokken. Noch de makelaar(s) noch de informatieverstrekker(s) zijn verantwoordelijk voor eventuele typografische fouten, onjuiste informatie of drukfouten en worden volledig vrijgesteld van aansprakelijkheid. De informatie over de advertentie(s) wordt verstrekt voor persoonlijk, niet-commercieel gebruik door de consument en mag niet worden gebruikt voor andere doeleinden dan het identificeren van potentiële objecten die consumenten mogelijk willen kopen of huren.
Let op: dit is een aanvullende gratis advertentie, afkomstig van openbaar beschikbare webcontent. Raadpleeg de originele advertentie voor alle details en contactgegevens.