€1.594 EUR | £1.384 GBP |
Type eigendom: Herenhuizen
Oppervlakte: 550 ft2
Huurtermijn: 12 maanden
Huren min.: 12 maand
Badkamers: 1
Maximale bezetting: 1 Personen
Ongemeubileerd
Nutsbedrijven: Extra

Zwembad
Dit is een aanvullend webresultaat,
Om de volledige advertentie te bekijken:
Bezoek de webpagina
Herenhuizen te huur Kew-Garden-Hl, USA
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Heldere Studio voor Huur in een Gebouw van het Flatgebouw met koopflats van de Luxe. Vernieuwde Eenheid met Privé Balkon. Het gebouw biedt de Gymnastiek van de Portier van 24 U Olympische grootte aan de openluchtBBQ van de Speelplaats van de pool Wasserij van het Gebied op Elke Vloer. Het complex wordt gemakshalve gevestigd met Toegang tot Alle Belangrijke en Lokale Wegen het binnen 15 Minuten na zowel JFK als LaGuardia is. De uitdrukkelijke Bus aan Manhattan wordt eveneens gevestigd enkel over de Straat met Toegang tot de Trein E/F. Situeerde een paar Blokken van St John het Universitaire Spoelende Park van de Corona van de Weide.
Opmerkingen:
De weergegeven advertentiegegevens worden als betrouwbaar beschouwd, maar de nauwkeurigheid ervan kan niet worden gegarandeerd. Alle objecten kunnen eerder worden verkocht, gewijzigd of ingetrokken. Noch de makelaar(s) noch de informatieverstrekker(s) zijn verantwoordelijk voor eventuele typografische fouten, onjuiste informatie of drukfouten en worden volledig vrijgesteld van aansprakelijkheid. De informatie over de advertentie(s) wordt verstrekt voor persoonlijk, niet-commercieel gebruik door de consument en mag niet worden gebruikt voor andere doeleinden dan het identificeren van potentiële objecten die consumenten mogelijk willen kopen of huren.
Let op: dit is een aanvullende gratis advertentie, afkomstig van openbaar beschikbare webcontent. Raadpleeg de originele advertentie voor alle details en contactgegevens.