€1.703 EUR | £1.473 GBP |
Type eigendom: Huizen-Villa
Oppervlakte: 1809 ft2
Huurtermijn: 12 maanden
Huren min.: 12 maand
Slaapkamers: 3
Badkamers: 3
Maximale bezetting: 1 Personen
Ongemeubileerd
Nutsbedrijven: Extra
Dit is een aanvullend webresultaat,
Om de volledige advertentie te bekijken:
Bezoek de webpagina
3 Slaapkamers Huizen-Villa te huur Henderson NV, USA
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Nieuwe 3 slaapkamer 2.5 badhuis in de stad! Open ruime lay-out! De keuken biedt van het graniettellers van roestvrij staaltoestellen van het het eilandw ontbijt de barvoorraadkast aan. De afzonderlijke wasserijruimte wordt beneden gevestigd. De grote primaire slaapkamer bepaalde de plaats de plafondventilator ensuite badkamers van de eigenschappen boven van walk-in kast met dubbele het linnenkast van de gootstenendouche. Beide logeerkamers kenmerken plafondventilatorenlichten. Huurder om minimum 650 om te hebben gelijke van het score de netto maandelijkse inkomen te crediteren of groter aan 3x maandelijkse huur.
Opmerkingen:
De weergegeven advertentiegegevens worden als betrouwbaar beschouwd, maar de nauwkeurigheid ervan kan niet worden gegarandeerd. Alle objecten kunnen eerder worden verkocht, gewijzigd of ingetrokken. Noch de makelaar(s) noch de informatieverstrekker(s) zijn verantwoordelijk voor eventuele typografische fouten, onjuiste informatie of drukfouten en worden volledig vrijgesteld van aansprakelijkheid. De informatie over de advertentie(s) wordt verstrekt voor persoonlijk, niet-commercieel gebruik door de consument en mag niet worden gebruikt voor andere doeleinden dan het identificeren van potentiële objecten die consumenten mogelijk willen kopen of huren.
Let op: dit is een aanvullende gratis advertentie, afkomstig van openbaar beschikbare webcontent. Raadpleeg de originele advertentie voor alle details en contactgegevens.