€2.305 EUR | £1.994 GBP |
Type eigendom: Huizen-Villa
Oppervlakte: 1820 ft2
Huurtermijn: 12 maanden
Huren min.: 12 maand
Slaapkamers: 4
Badkamers: 2
Maximale bezetting: 1 Personen
Gemeubileerd
Nutsbedrijven: Extra
Dit is een aanvullend webresultaat,
Om de volledige advertentie te bekijken:
Bezoek de webpagina
4 Slaapkamers Huizen-Villa te huur Front-Royal, USA
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Afgezonderde Terugtocht Riverfront. Het onthaal aan de Weg van Bodem 1325 Stoney een volledig geleverde en prachtig benoemde slaapkamer 4 riverfront gaat in toneel Voor Koninklijk Virginia terug. Weg geplooid op zes privé acres met 300 voet front langs South Fork van de Rivier Shenandoah biedt deze zeldzame huur een unieke combinatie van natuurlijke schoonheidscomfort en functionaliteit aan. Binnen de huiseigenschappen vier ruime slaapkamers een comfortabele familieruimte en volledig opgeslagen keuken-helemaal klaar voor beweging-binnen. Het grote dek van het belangrijkste het leven gebied nodigt u uit om in overweldigende bergmeningen en geluiden van de stromende rivier te doorweken perfect voor zich van de ochtendkoffie of zonsondergang het verzamelen. Beneden omvat de gebeëindigde kelderverdieping een comfortabele steenhaard met een houten fornuis creërend warme en het uitnodigen ruimteideal voor een studeerkamer op huis-gebaseerde bedrijfshoutbewerking of het bewerken van studio. De eigenaar heeft ruimte voor persoonlijke inhoud gereserveerd. In openlucht zult u van een privé rivier genieten die voor visserij landen paddelend of ontspannend door het water. Twee kajaks zijn inbegrepen voor uw avonturen. Een brandkuil in het midden van de zes beboste acres wordt geplaatst verstrekt het perfecte plaatsen voor avonden onder de sterren die. Het bezit komt ook met een grasmaaier voor uw gemak. Dit is een echt kant en klare terugtocht voor iedereen die vredes naar privacy en riverfront leven-hetzij voor het verblijfs ver werk op lange termijn of een uitgebreide vlucht van dagelijks streven. Eigenschappen: Volledig geleverd en beweging-in klaar 4 slaapkamers en een ruim Groot dek van de familieruimte met berg en riviermeningen beëindigde 300 voet privé rivierfront met het persoonlijke landen kelderverdieping met het houten fornuis van de steenhaard en hobby/kuil van de workshop de ruimteBrand en zes afgezonderde acres Twee kajaks en grasmaaier omvatten Gemakkelijke toegang tot stad wandeling en de Nationale van het Park Shenandoah Rots van de Buizerden van de Sleep van GW Nationale Bos Appalachian en nabijgelegen forel visserij. 1325 de Weg van de Bodem Stoney - waar de vredesprivacy en de rivier samenkomen.
Opmerkingen:
De weergegeven advertentiegegevens worden als betrouwbaar beschouwd, maar de nauwkeurigheid ervan kan niet worden gegarandeerd. Alle objecten kunnen eerder worden verkocht, gewijzigd of ingetrokken. Noch de makelaar(s) noch de informatieverstrekker(s) zijn verantwoordelijk voor eventuele typografische fouten, onjuiste informatie of drukfouten en worden volledig vrijgesteld van aansprakelijkheid. De informatie over de advertentie(s) wordt verstrekt voor persoonlijk, niet-commercieel gebruik door de consument en mag niet worden gebruikt voor andere doeleinden dan het identificeren van potentiële objecten die consumenten mogelijk willen kopen of huren.
Let op: dit is een aanvullende gratis advertentie, afkomstig van openbaar beschikbare webcontent. Raadpleeg de originele advertentie voor alle details en contactgegevens.