€5.169 EUR | £4.488 GBP |
Type eigendom: Huizen-Villa
Oppervlakte: 1288 ft2
Huurtermijn: 12 maanden
Huren min.: 12 maand
Slaapkamers: 2
Badkamers: 3
Maximale bezetting: 1 Personen
Ongemeubileerd
Nutsbedrijven: Extra

Zwembad
Dit is een aanvullend webresultaat,
Om de volledige advertentie te bekijken:
Bezoek de webpagina
2 Slaapkamers Huizen-Villa te huur Jupiter FL, USA
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Prachtig verfraaid volledig geleverd volledig kant en klaar rijtjeshuis in het LOPEN afstand aan het strand! Geniet van al Jupiter moet aanbieden terwijl het blijven bij deze 2 slaapkamer 2.5 bad met privé binnenplaatshuis. De communautaire pool is enkel weg ook stappen! Beschikbaar voor seizoen (januari-Maart) en van seizoen (nov.-Dec) huur. Het paradijs wacht op u!
Opmerkingen:
De weergegeven advertentiegegevens worden als betrouwbaar beschouwd, maar de nauwkeurigheid ervan kan niet worden gegarandeerd. Alle objecten kunnen eerder worden verkocht, gewijzigd of ingetrokken. Noch de makelaar(s) noch de informatieverstrekker(s) zijn verantwoordelijk voor eventuele typografische fouten, onjuiste informatie of drukfouten en worden volledig vrijgesteld van aansprakelijkheid. De informatie over de advertentie(s) wordt verstrekt voor persoonlijk, niet-commercieel gebruik door de consument en mag niet worden gebruikt voor andere doeleinden dan het identificeren van potentiële objecten die consumenten mogelijk willen kopen of huren.
Let op: dit is een aanvullende gratis advertentie, afkomstig van openbaar beschikbare webcontent. Raadpleeg de originele advertentie voor alle details en contactgegevens.