€1.034 EUR | £898 GBP |
Type eigendom: Huizen-Villa
Oppervlakte: 798 ft2
Huurtermijn: 12 maanden
Huren min.: 12 maand
Slaapkamers: 2
Badkamers: 2
Maximale bezetting: 1 Personen
Ongemeubileerd
Nutsbedrijven: Extra
Dit is een aanvullend webresultaat,
Om de volledige advertentie te bekijken:
Bezoek de webpagina
2 Slaapkamers Huizen-Villa te huur Las Vegas NV, USA
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
Ruim en comfortabel single-story flatgebouw met koopflats die 2 slaapkamers en 2 badkamerss kenmerken. Het huis omvat vinyl houten-blikbevloering en tegel door al het hoofd leven en de verkeersgebieden die tot schoon leiden en modern zien eruit. De wasmachine en de droger zijn gemakshalve inbegrepen in de eenheid. Een grote lay-out die zowel functionaliteit als comfort perfect voor uw volgende huis aanbieden!
Opmerkingen:
De weergegeven advertentiegegevens worden als betrouwbaar beschouwd, maar de nauwkeurigheid ervan kan niet worden gegarandeerd. Alle objecten kunnen eerder worden verkocht, gewijzigd of ingetrokken. Noch de makelaar(s) noch de informatieverstrekker(s) zijn verantwoordelijk voor eventuele typografische fouten, onjuiste informatie of drukfouten en worden volledig vrijgesteld van aansprakelijkheid. De informatie over de advertentie(s) wordt verstrekt voor persoonlijk, niet-commercieel gebruik door de consument en mag niet worden gebruikt voor andere doeleinden dan het identificeren van potentiële objecten die consumenten mogelijk willen kopen of huren.
Let op: dit is een aanvullende gratis advertentie, afkomstig van openbaar beschikbare webcontent. Raadpleeg de originele advertentie voor alle details en contactgegevens.