€1.605 EUR | £1.388 GBP |
Type eigendom: Huizen-Villa
Oppervlakte: 485 ft2
Huurtermijn: 12 maanden
Huren min.: 12 maand
Badkamers: 1
Maximale bezetting: 1 Personen
Ongemeubileerd
Nutsbedrijven: Extra
Dit is een aanvullend webresultaat,
Om de volledige advertentie te bekijken:
Bezoek de webpagina
Huizen-Villa te huur Patchogue, USA
Dit is misschien de computer vertaling (originele versie)
De Gemeenschap van de waterkant. Eenheden met granietcountertop de micro van Stls Stl Appl w/dw van de keukenvloer. AC van de bevloerings hallo-hoeden van het venster trmts Vinylventilators. Op plaatswasserij. Vraagt het het dok beschikbare eind van de boot van Rivier/Cresent ons! Bij hart van dorp Patchogue. Dichtbij LIRR. Vriendschappelijk huisdier! Het beleid van prijzen voor wijzigingen vatbaar zonder bericht. Extra informatie: Verschijning: Diamant
Opmerkingen:
De weergegeven advertentiegegevens worden als betrouwbaar beschouwd, maar de nauwkeurigheid ervan kan niet worden gegarandeerd. Alle objecten kunnen eerder worden verkocht, gewijzigd of ingetrokken. Noch de makelaar(s) noch de informatieverstrekker(s) zijn verantwoordelijk voor eventuele typografische fouten, onjuiste informatie of drukfouten en worden volledig vrijgesteld van aansprakelijkheid. De informatie over de advertentie(s) wordt verstrekt voor persoonlijk, niet-commercieel gebruik door de consument en mag niet worden gebruikt voor andere doeleinden dan het identificeren van potentiële objecten die consumenten mogelijk willen kopen of huren.
Let op: dit is een aanvullende gratis advertentie, afkomstig van openbaar beschikbare webcontent. Raadpleeg de originele advertentie voor alle details en contactgegevens.